13:39:00 - یکشنبه 4 فوریه 2018
کشف شمش طلا و مواد مخدر درکرمانشاه/ قاضی قلابی دستگیر شد
کشف شمش طلا و مواد مخدر درکرمانشاه/ قاضی قلابی دستگیر شد
به گزارش خبرگزای مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین براری” در این رابطه گفت: ماموران یگان امداد به واسطه اقدامات اطلاعاتی از حمل طلای قاچاق توسط فردی با خبر شدند و دستگیری وی را در دستور کار قرار دادند.   وی افزود: ماموران در میدان مرکزی خودر حامل طلای قاچاق را شناسایی

به گزارش خبرگزای مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین براری” در این رابطه گفت: ماموران یگان امداد به واسطه اقدامات اطلاعاتی از حمل طلای قاچاق توسط فردی با خبر شدند و دستگیری وی را در دستور کار قرار دادند.  

وی افزود: ماموران در میدان مرکزی خودر حامل طلای قاچاق را شناسایی و پس از مدتی تعقیب و گریز آن را متوقف کردند که در بازرسی از آن یک قطعه شمش طلا به وزن تقریبی یک کیلوگرم کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گفت: ماموران دیگر متهم این پرونده را نیز شناسایی و پس از دستگیری وی ۱۶ کیلوگرم موادمخدر گل، یک قبضه سلاح شکاری ساچمه زن و یک تیغه شمشیر کشف کردند.

سرهنگ براری با اشاره به تحویل موادمخدر کشف شده به اداره مبارزه با موادمخدر  استان افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

در پایان سرهنگ براری با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد، گفت: همسو با فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با کسانی که باعث برهم زدن نظام اقتصادی کشور می شوند، برخورد خواهیم کرد.

کشف ۷۴ فقره سرقت در کرمانشاه طی ۴۸ ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۷۴ فقره سرقت در پی انجام طرح ضربتی مقابله با سرقت در ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.  

خبر جدید  تازه آباد لرزید

سرهنگ “حسین براری” توضیح داد: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در ۴۸ ساعت گذشته طرح ضربتی مقابله با سرقت را اجرایی کردند.

وی با بیان اینکه در پی انجام این طرح ۷۸ مورد سرقت کشف و ۴۳ سارق دستگیر شدند، گفت: ۳۵ فقره از این سرقت ها مربوط به سرقت قطعات خودرو، ۱۱ فقره مربوط به اماکن خصوصی، ۱۱ فقره مربوط به سرقت داخل خودرو و مابقی مربوط به سایر عناوین سرقت هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهیم کرد، گفت: پلیس توانسته است با اقدامات شبانه روز خود روند افزایش وقوع سرقت در شهرستان کرمانشاه را کاهش دهد.

سرهنگ براری اعلام کرد: انتظامی شهرستان کرمانشاه با استفاده از تمامی ظرفیت های درون و برون سازمانی به دنبال کاهش محسوس وقوع سرقت و مقابله با باند های سرقت است.

دستگیری عامل تیر اندازی در ۲۲ بهمن 

رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که با تیر اندازی در محله ۲۲ بهمن ایجاد رعب و وحشت کرده بود، دستگیر شد.  

خبر جدید  چگونگی اعتراض به خلافی خودرو توسط مالکین

سرهنگ “محمد رستمی” عنوان کرد: در چند روز گذشته فردی با همدستی برادر خود در محله ۲۲ بهمن اقدام به تیر اندازی کرد و از محل جرم متواری شد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری متهمان در دستور تیم ویژه ای از پلیس اطلاعات و امنیت قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی ادامه داد: در نهایت ماموران با استفاده از اقدامات اطلاعاتی محل اختفای متهمان را شناسایی و آنان را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

قاضی قلابی دستگیر شد 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری فردی که با معرفی خود به عنوان قاضی دادگستری از مردم اخاذی می کرد، خبر داد.  

سرهنگ “حسین براری” در این رابطه گفت: یکی از ساکنان محله آقاجان به ماموران کلانتری ۱۶ سعدی مراجعه کرد و اظهارداشت که شخصی با معرفی خود به عنوان قاضی دادگستری قصد اخاذی از وی را داشته است.

وی افزود: با حضور به موقع ماموران متهم پس از مدتی تعقیب و گریز دستگیر و به کلانتری دلالت داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه عنوان کرد: متهم پس از اعتراف به جرم خود با تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

خبر جدید  امید آفرینی از ملزومات کشور داری است

سرهنگ براری به شهروندان توصیه کرد: افرادی که خود را مامور دستگاه های دولتی، قضایی و نظامی معرفی می کنند، باید مدارک شناسایی به همراه داشته باشند.

وی همچنین از شهروندان خواست که در صورت مشاهده افراد مشکوک موضوع را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان گذارند.

ویلچرسواران عابر پیاده محسوب می شوند 

رئیس پلیس راهور استان گفت: معلولان ویلچرسوار در چرخه حمل و نقل، عابر پیاده به حساب می آیند.  

سرهنگ “فضل الله شیری” گفت: برابر اصلاحات ایجاد شده در جلسه اخیر هیئت وزیران و بنا بر پیشنهاد نیروی انتظامی، در بند ۱۸ ماده یک آیین نامه راهنمایی و رانندگی، معلولان ویلچرسوار در چرخه حمل و نقل به عنوان عابر پیاده محسوب می شوند.

وی افزود: بر اساس بندی که به تازگی به قانون اضافه شده است، ویلچر را “وسیله ای چرخ دار با ظرفیت یک نفر برای جابجایی فرد معلول، ناتوان و کم توان که دارای وسایل و تجهیزات کنترلی (ترمز) مناسب است و نیروی محرکه آن برقی و یا نیروی بدنی فرد معلول تامین می شود” تعریف می کنند.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه