11:28:04 - جمعه 18 ژانویه 2019
کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در کرمانشاه
کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در کرمانشاه
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از پرداخت یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی بدون بهره به زلزله‌زدگان از سوی آستان قدس رضوی خبر داد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، سردار منوچهر امان اللهی گفت : پس از اطلاع ماموران پلیس آگاهی کرمانشاه مبنی بر کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در کرمانشاهاقدام یک باند سازمان یافته برای انتقال تعداد زیادی لوازم خانگی قاچاق به داخل استان ، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در بررسیهای بیشتر مشخص شد این باند حرفه ای ، اقدام به بارگیری لوازم خانگی قاچاق از بنادر جنوبی کشور کرده و قصد انتقال آن را به استانهای غربی از جمله کرمانشاه دارند.
فرمانده انتظامی استان اضافه کرد : چند تیم عملیاتی از ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با دریافت مجوز قضائی و پس از شناسایی خودروهای حامل بار قاچاق در مسیر حرکت قاچاقچیان مستقر و پس از مقداری تعقیب و مراقبت نامحسوس در عملیاتی منسجم نسبت به توقیف خودروهای مذکور در ورودی شهر کرمانشاه اقدام کردند.
سردار امان اللهی اضافه کرد : در بازرسی از خودروهای قاچاقچیان ، ۱۱۱ دستگاه کولرگازی و ماشین لباسشویی قاچاق کشف شد که طبق نظر کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
وی با اشاره به توقیف ۴ دستگاه خودروی مربوط به قاچاقچیان ، از دستگیری ۵ نفر در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضائی خبر داد.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  دستگیری تعدادی از مدیران یک دستگاه به علت تضییع حقوق مردم
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه