2:28:46 - جمعه 28 دسامبر 2018
کشف محموله کالای قاچاق در کنگاور
کشف محموله کالای قاچاق در کنگاور
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان کنگاور با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ علیرضا مرزبانی اظهار داشت: ماموران انتظامی کنگاور پس از کسب اخباری مبنی بر اینکه شخصی قصد دارد مقدار زیادی کالای قاچاق توسط خودروهای عمومی وارد شهرستان کند، موضوع را دستور کار قرار دادند.
وی افزود: پس از شناسایی محل تردد خودروی مورد نظر و با کسب مجوز قضائی، در یکی از ایستگاههای ایست و بازرسی کنگاور نسبت به متوقف کردن اتوبوسی که فرد قاچاقچی در آن حضور داشت اقدام شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: مأموران پس از بازرسی دقیق از اتوبوس و محل حمل بار، موفق به کشف مقدار قابل توجهی کالای قاچاق شامل ۸۰ بسته چای به مقدار ۳۲ کیلوگرم، ۱۰۰ لیتر روغن زیتون، ۲ هزار و ۱۲۰ عدد صابون و مقدار زیادی مواد خوراکی و لوازم آرایشی و بهداشتی شدند.
سرهنگ مرزبانی با بیان اینکه ارزش این محموله قاچاق یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، یادآور شد: قاچاقچی مورد نظر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شده است.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  برخورد تریلر با پژو ۴۰۵ یک کشته بر جای گذاشت
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه