8:13:03 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
کشف و ضبط ۱۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد از یک سردخانه در کرمانشاه
کشف و ضبط ۱۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد از یک سردخانه در کرمانشاه
به گزارش  خبرنگار مهر، صیاد غلامی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی بازرسی‌های مستمر هفتگی به عمل آمده، مقدار ۱۰۰ کیلو گرم گوشت فاسد و آلایش دامی غیرقابل مصرف از سطح یک سردخانه در شهرستان کرمانشاه کشف، ضبط و معدوم شد. وی با اشاره به نگهداری این گوشت و آلایش‌های فاسد مرغ از

به گزارش  خبرنگار مهر، صیاد غلامی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی بازرسی‌های مستمر هفتگی به عمل آمده، مقدار ۱۰۰ کیلو گرم گوشت فاسد و آلایش دامی غیرقابل مصرف از سطح یک سردخانه در شهرستان کرمانشاه کشف، ضبط و معدوم شد.

وی با اشاره به نگهداری این گوشت و آلایش‌های فاسد مرغ از قبیل دل، سنگدان، بال و گردن  با تاریخ منقضی در سردخانه مذکور، افزود: پرونده واحد متخلف در این زمینه به مراجعه قضایی ارسال شد.

خبر جدید  خزش آرام«نم» برپیکرتاریخ مصورکرمانشاه/ تکیه معاون درسراشیبی تخریب

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه بیان داشت: بازدیدها از مراکز عرضه به صورت مستمر در شیفت صبح و بعد از ظهر توسط اکیپ های نظارت بهداشتی دامپزشکی انجام و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد خواهند شد.

دکتر غلامی به شهروندان توصیه کرد که از خرید گوشت چرخ کرده آماده و مرغ قطعه‌بندی بدون تاریخ جدا خودداری کرده و  گوشت و فرآورده های گوشتی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند.

خبر جدید  "آبگرفتگی" در بیشتر نقاط شهر/ 120 نیروی شهرداری آماده‌باش هستند

وی در پایان تصریح کرد: شهروندان در هنگام تهیه فرآورده های خام دامی به صورت بسته بندی شده نیز به تاریخ تولید و مصرف آن توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه تماس حاصل کنند.

خبر جدید  قطع یارانه‌ها مساوی با حذف فقرمطلق؟

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه