0:56:04 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
کشف یک‌میلیارد ریال پوشاک و پتوی قاچاق در پاوه
کشف یک‌میلیارد ریال پوشاک و پتوی قاچاق در پاوه
ایلنا: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق شامل پوشاک و پتو در شهرستان پاوه با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق شامل پوشاک و پتو در شهرستان پاوه با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار منوچهر اماناللهی اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس پاوه از فعالیت عدهای قاچاقچی و اینکه قصد دارند محمولهای را از طریق مرز وارد شهرستان کنند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

خبر جدید  ملخ‌های مزارع و باغات ثلاث‌باباجانی بومی منطقه هستند /هجومی اتفاق نیفتاده است

وی ادامه داد: با انجام کارهای اطلاعاتی مسیر حرکتی قاچاقچیان که در کوههای صعب العبور بود شناسایی و ماموران پلیس آگاهی در زمان مناسب نسبت به توقیف اموال قاچاق که سوار بر احشام بود، اقدام کردند.

سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: در بازرسی از بار قاچاقچیان، یکهزار و ۹۵۰ دست انواع پوشاک زنانه و مردانه و ۱۸۰ متر پتوی مسافرتی کشف شد.

خبر جدید  تردد در مرز خسروی از سر گرفته شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طبقنظر کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده به حدود یکمیلیارد ریال میرسد.

وی همچنین با اشاره به فرار قاچاقچیان با توجه به آشنایی که با محیط داشتند، تاکید کرد: پلیس با جدیت برای دستگیری قاچاقچیان تلاش میکند.

سردار امان اللهی در پایان گفت: ماموران انتظامی استان کرمانشاه در راستای عمل به منویات رهبر انقلاب درباره برخورد با پدیده قاچاق تاکنون اقدامهای خوبی انجام داده و میزان کشفیات امسال رشد خوبی داشته است.

خبر جدید  تمامی روستا‌های در محاصره سیل استان کرمانشاه برق‌دار شد


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه