11:35:41 - دوشنبه 5 مارس 2018
کشف ۱۲۰ کیلوگرم آلایش دامی غیرمجاز در ترمنیال “کاویانی” کرمانشاه
کشف ۱۲۰ کیلوگرم آلایش دامی غیرمجاز در ترمنیال “کاویانی” کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر صیاد غلامی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران از کشف حدود ۱۲۰ کیلوگرم آلایش دامی غیرمجاز در پایانه “کاویانی” کرمانشاه خبر داد که در حال حمل به مقصد تهران، آن هم به وسیله اتوبوس بوده است. وی افزود: شب گذشته گزارشی مبنی بر جابجایی مقداری آلایش دامی غیرمجاز در ترمینال کاویانی

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر صیاد غلامی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران از کشف حدود ۱۲۰ کیلوگرم آلایش دامی غیرمجاز در پایانه “کاویانی” کرمانشاه خبر داد که در حال حمل به مقصد تهران، آن هم به وسیله اتوبوس بوده است.

وی افزود: شب گذشته گزارشی مبنی بر جابجایی مقداری آلایش دامی غیرمجاز در ترمینال کاویانی کرمانشاه دریافت کردیم و سریع عازم محل شدیم.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: حدود ۱۲۰ کیلوگرم آلایش دامی غیرمجاز در حال جابجایی با اتوبوس بود که مقصد آن نیز ظاهرا تهران اعلام شد.

خبر جدید  بیش از ۹۳۲ نفر در بخش‌های مختلف فنی و حرفه ای آموزش دیده‌اند

وی با بیان اینکه جابجایی این فرآورده‌ خام دامی بدون اخذ هرگونه مجوز از دامپزشکی صورت گرفته بود، عنوان کرد: آلایش کشف شده، بی‌هویت بود و محل استحصال آن نیز نامشخص بود.

غلامی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر حمل هرگونه فرآورده خام دامی نیز نیازمند اخذ مجوز از دامپزشکی آن هم توسط خودروهای یخچالدار مخصوص است اما این محموله فاقد مجوز حمل و نقل قرنطینه ای بودند و قرار بود با اتوبوس و به شکل غیر مجاز جابجا شود.

خبر جدید  صعود سراسری به ارتفاعات بازی‌دراز در استان کرمانشاه آغاز شد

وی یادآوری کرد: این محموله ضبط و به شکل بهداشتی و بر اساس مقررات دامپزشکی امحاء شد و فرد خاطی نیز برای طی مراحل قانونی به دستگاه‌های قضایی ارجاع شد.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه ضمن قدردانی از مردم که تخلفات اینچنینی را به دامپزشکی گزارش می‌کنند، افزود: جابجایی و حمل هرگونه فرآورده های خام دامی بدون اخذ مجوز از دامپزشکی تخلف است و با افراد خاطی برخورد خواهد شد.

خبر جدید  مدیرکل جدید ورزش و جوانان کرمانشاه منصوب شد

دکتر غلامی از مردم خواست هرگونه تخلف بهداشتی را از طریق پل ارتباطی تلفنی ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ به کارشناسان اداره کل دامپزشکی اطلاع دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه