14:57:38 - شنبه 10 فوریه 2018
کشف ۲۳ فقره سرقت خشن در استان کرمانشاه
کشف ۲۳ فقره سرقت خشن  در استان کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدرضا امیری” اظهارداشت: در اجرای دستورالعمل ابلاغی پلیس آگاهی ناجا، طرح مبارزه با سرقت خشن در قالب طرح استانی به مدت ۲ روز در سطح استان اجرایی شد. وی افزود: در این طرح ۳ فقره  کیف قاپی، ۵ فقره سرقت به عنف، ۵ فقره

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدرضا امیری” اظهارداشت: در اجرای دستورالعمل ابلاغی پلیس آگاهی ناجا، طرح مبارزه با سرقت خشن در قالب طرح استانی به مدت ۲ روز در سطح استان اجرایی شد.

وی افزود: در این طرح ۳ فقره  کیف قاپی، ۵ فقره سرقت به عنف، ۵ فقره سرقت زورگیری، کشف ۸ فقره سرقت لوازم و داخل خودرو و ۲ فقره کش روزنی کشف و چهار سارق دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه به مردم توصیه کرد:از سوار کردن مسافران مشکوک که تقاضای سرویس دربستی به مقصد خارج از شهر یا مکان های نامطمئن را دارند پرهیز کنید و همچنین در اماکن پر تردد مراقب تماس بدنی افراد ناشناس با خود باشید.

خبر جدید  کشف خودروهای سرقتی در ثلاث باباجانی و۲۰۰۰ دست لباس قاچاق در پاوه

دستگیری سارق مغازه با ۷ فقره سرقت 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق حرفه ای مغازه با ۷ فقره سرقت خبر داد.  

سرهنگ “حسین براری ” توضیح داد: در پی وقوع چندین فقره سرقت  مغازه در سطح حوزه کلانتری ۲۲ ظفر موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این کلانتری قرار گرفت.

وی افزود: ماموران این کلانتری پس از انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از منابع و مخبرین توانستند سارق حرفه ای را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهم به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شده است، گفت: متهم در بازجویی های اولیه در کلانتری به ۷ فقره سرقت مغازه اعتراف کرد.   

خبر جدید  مدیران در شرایط بحران بیکاری باید ریسک‌پذیر باشند

سرهنگ براری با بیان اینکه از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهیم کرد، از مغازه داران خواست در طول شب نسبت به تامین روشنایی مغازه خود اقدام کنند به نحوی که از بیرون داخل مغازه دیده شود.

باید فرهنگ ایثار حفظ شود 

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: باید با ترویج آموزه های دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهدات را برای نسل های آینده حفط کرد.  

سردار “منوچهر امان اللهی” در دیدار با خانواده ایتام و جانباران به مناسبت دهه مبارکه فجر اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران دیدگاه های پیامبر اکرم (ص) حضرت علی (ع) و ائمه را نه در شعار بلکه در شعور نیز عملی کرد.

خبر جدید  نیروگاه بیستون و اسلام آبادغرب در آمادگی کاملند

وی با بیان اینکه باید یاد و خاطره شهدا و دفاع مقدس را همواره زنده نگهداریم خاطرنشان کرد: مسائلی اعم از حفظ روحیه ایثارگری، مجاهدت، ظلم ستیزی و دفاع از مظلومان همانند دوران جنگ باید به نسل جوان منتقل و این کار مهم و ارزنده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: تلاش برای ماندگاری حفظ ارزش های دفاع مقدس یک کار برجسته است.

سردار امان اللهی با بیان اینکه حفظ ارزش های انقلاب، کشور را هر روز مقتدر تر خواهد کرد، یادآورشد: نسل جوان که جنگ و دفاع مقدس را درک نکرده به مطالعه و بازگوکردن ویژگی های دفاع مقدس نیاز دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه