9:05:24 - یکشنبه 4 مارس 2018
کشف ۲۸۴ باکس سیگار و ۲۶۰ باکس توتون خارجی در استان کرمانشاه
کشف ۲۸۴ باکس سیگار و ۲۶۰ باکس توتون خارجی در استان کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، داریوش جودکی گفت: تعداد ۲۸۴ باکس سیگار و ۲۶۰ باکس توتون به خارجی از یک قاچاقچی کشف شد. وی افزود: در شعبه هشتم مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه بر اساس مدارک و اسناد علاوه بر ضبط کالا به

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، داریوش جودکی گفت: تعداد ۲۸۴ باکس سیگار و ۲۶۰ باکس توتون به خارجی از یک قاچاقچی کشف شد.

وی افزود: در شعبه هشتم مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه بر اساس مدارک و اسناد علاوه بر ضبط کالا به پرداخت یک برابر ارزش مبلغ کالا معادل ۵۸ میلیون و ۴۰۷ هزار ریال جریمه محکوم شد.

خبر جدید  برگزاری یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

نگهداری وعرضه چای چکش سبز

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه  از دستگیری یک قاچاقچی خبر داد و گفت: یک قاچاقچی به اتهام نگهداری وعرضه ۱۸ کارتن چای چکش سبز و ۱۵ کارتن چای چکش سیاه خارجی در شعبه هشتم مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه علاوه بر ضبط کالا به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۲۵ میلیون ۱۷۰ هزار ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.

خبر جدید  طرح آبیاری غرب و شمال غرب کشور تا پایان سال به بهره برداری می رسد

کشف ۴۱۸ دستگاه تلفن همراه و جریمه۶ میلیاردی در کرمانشاه

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه همچنین از محکومیت یک قاچاقچی تلفن همراه در مسیر خروجی کرمانشاه به سمت استان های مرکزی خبر داد و گفت: در پی کسب اطلاع از منابع و مخبرین در بازرسی از یک خودرو تعداد ۴۱۸ دستگاه تلفن همراه کشف و شعبه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی بر اساس نحوه اظهارات، دفاعیات بلاوجه و غیرموثر متهم و پس از جری تشریفات قانونی تخلف انتسابی را محرز و متهم را علاوه بر ضبط کالا به مبلغ ۶ میلیار ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.

خبر جدید  ۱۱ سال برای نوشتن برنامه ۲۰ ساله/دورهمی تدوین سند آمایش

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه