12:58:29 - شنبه 24 فوریه 2018
کشف ۲ انبار بزرگ‌پوشاک قاچاق در استان کرمانشاه
کشف ۲ انبار بزرگ‌پوشاک قاچاق در استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، سردار منوچهر امان اللهی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ماموران پلیس آگاهی استان به واسطه اقدام اطلاعاتی از فعالیت یک باند بزرگ قاچاق در استان با خبر شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: ماموران پس از تحت نظر گرفتن قاچاقچیان متوجه شدند که

به گزارش خبرنگار مهر، سردار منوچهر امان اللهی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ماموران پلیس آگاهی استان به واسطه اقدام اطلاعاتی از فعالیت یک باند بزرگ قاچاق در استان با خبر شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از تحت نظر گرفتن قاچاقچیان متوجه شدند که قاچاقچیان مقادیر قابل توجهی البسه قاچاق را از مرزهای غربی کشور وارد کرده اند و قصد انتقال آن به استان های مرکزی را دارند.

خبر جدید  توزیع ۵۱هزار و ۵۶۰بسته موادغذایی یکماهه بین زلزله‌زدگان کرمانشاهی

فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: در نهایت ماموران صبح امروز پس از اخذ مجوز از دستگاه قضایی ۲ انبار پوشاک قاچاق در محله های ۲۲ بهمن و دولت آباد کشف و ۱۵ کامیون البسه قاچاق کشف کردند.

سردار امان اللهی ادامه داد: به گفته کارشناسان پوشاک قاچاق کشف شده بیش از ۲۵ میلیارد ریال ارزش گذاری شده اند.

خبر جدید  ۲۹ هزار خانوار زلزله زده کمک بلا عوض گرفته اند

وی افزود: در این رابطه تا کنون یک نفر دستگیر و پس از طی مراحل قانونی روانه زندان شده است.

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور شناسایی و دستگیری دیگرعوامل دخیل در پرونده همچنان ادامه دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه