8:34:08 - پنج‌شنبه 21 دسامبر 2017
کشف ۳۹۵ حب قرص ترامادول از زیره کفش زنانه توسط گمرک کرمانشاه
کشف ۳۹۵ حب قرص ترامادول از زیره کفش زنانه توسط گمرک کرمانشاه
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: با هوشیاری کارکنان گمرک امانات پستی کرمانشاه تعداد ۳۹۵ حب قرص ترامادول که به صورت ماهرانه ای در زیره کفش زنانه جاسازی شده بود کشف شد. شعار سال: خلیل حیدری در گفتگو باخبرنگار مهر، از کشف ۳۹۵ حب قرص ترامادول توسط گمرک کرمانشاه خبر داد و گفت: با هوشیاری کارکنان گمرک

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: با هوشیاری کارکنان گمرک امانات پستی کرمانشاه تعداد ۳۹۵ حب قرص ترامادول که به صورت ماهرانه ای در زیره کفش زنانه جاسازی شده بود کشف شد.

شعار سالخلیل حیدری در گفتگو باخبرنگار مهر، از کشف ۳۹۵ حب قرص ترامادول توسط گمرک کرمانشاه خبر داد و گفت: با هوشیاری کارکنان گمرک امانات پستی کرمانشاه تعداد ۳۹۵ حب قرص ترامادول که به صورت ماهرانه ای در زیره کفش زنانه جاسازی شده بود کشف شد.

خبر جدید  یک قلاده راسوی گرفتار در چاه نجات یافت

وی افزود : کارکنان گمرک امانات پستی کرمانشاه با هوشیاری تمام به فردی که با مراجعه به گمرک امانات پستی قصد ارسال بسته ای محتوی البسه و دو جفت کفش زنانه به خارج از کشور را داشت، مشکوک شدند.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه تصریح کرد: ماموران گمرک حین ارزیابی بسته ای محتوی البسه و کفش زنانه، به یک جفت از کفش های زنانه، مشکوک شده که پس از بررسی دقیق تر متوجه قرص های ترامادول در زیره آن شدند.

خبر جدید  بهبود اقتصادکشورمستلزم رونق تولید است/ لزوم جبران نارسایی مدیریتی

وی ادامه داد: مأموران گمرک پس از کشف این مواد با تشکیل صورتجلسه قاچاق، کالای مکشوفه را برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح تحویل دادند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۲۹آذر ۹۶، کدمطلب:۴۱۷۷۳۸۰، www.mehrnews.com

خبر جدید  سومار لرزید

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه