15:00:30 - یکشنبه 4 مارس 2018
کشف ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر در کرمانشاه
کشف ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر در کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین براری” توضیح داد: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در جاده سراب نیلوفر به یک دستگاه پژو پارس  که با سرعت سرسام آوری در حرکت بود مشکوک شدند. این مقام انتظامی در ادامه گفت: ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز و

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین براری” توضیح داد: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در جاده سراب نیلوفر به یک دستگاه پژو پارس  که با سرعت سرسام آوری در حرکت بود مشکوک شدند.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز و استفاده از موانع بازدارنده موفق شدند خودرو را توقیف و پس از بازرسی از آن مقدار سه کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند کنند.

خبر جدید  "بازار عید" کرمانشاه برای سارقان ناامن می‌شود

سرهنگ براری با بیان اینکه متهم دستگیر شده در این رابطه با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد گفت: طرح های پاکسازی نقاط آلوده، مقابله با خرده فروشان مواد مخدر و ارتقاء امنیت اجتماعی تداوم خواهند داشت.

کشف ۶۰۵ میلیارد کالای قاچاق در کرمانشاه 

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۶۰۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شده است.

سرهنگ “محمدرضا امیری” در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: ماموران انتظامی استان کرمانشاه در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری برخورد قاطع و جدی با قاچاقچیان و جلوگیری از قاچاق کالا و ارز را در دستور کار قرار داده اند.

خبر جدید  پروژه تله‌کابین طاق‌بستان توجیه اقتصادی توریستی بسیار خوبی است

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۶۰۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۵ درصد رشد دارد.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه  از ابتدای سال تاکنون ۲۷  باند بزرگ قاچاق متلاشی،   یک هزار و ۹۱۱ قاچاقچی را دستگیر و هزار و ۱۱۷ خودرو را متوقف شده است.

خبر جدید  نباید دانش‌آموزان به خاطر شرایط مادی از تحصیل باز بمانند

بر اساس اعلام این مقام انتظامی از ابتدای سال ۲ هزار و ۸۹۹ پرونده در رابطه با قاچاق به مراجع قضائی معرفی شده است که ۱۰۷ پرونده آن مربوط به محموله هایی با ارزش بیش از یک میلیارد ریال هستند.

سرهنگ امیری با اشاره به اثرات سوء ورود کالای قاچاق به کشور، گفت: ناجا با جدیت برخورد با قاچاقچیان را در دستور کار دارد و در این زمینه از تمام توان اطلاعاتی و عملیاتی خود استفاده می کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه