13:47:24 - دوشنبه 5 فوریه 2018
کشف ۵۷ کیلوگرم تریاک در استان کرمانشاه
کشف ۵۷ کیلوگرم تریاک در استان کرمانشاه
به گزارش  خبرنگار مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدرضا  امیری” گفت: پرسنل مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان بر اساس اخبار دریافتی و انجام کارهای اطلاعاتی متوجه شدند قاچاقچیان کالاهای ممنوعه همزمان در امر قاچاق مواد مخدر نیز فعالیت دارند. وی افزود: پس از کسب مجوز قضایی و رصد

به گزارش  خبرنگار مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدرضا  امیری” گفت: پرسنل مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان بر اساس اخبار دریافتی و انجام کارهای اطلاعاتی متوجه شدند قاچاقچیان کالاهای ممنوعه همزمان در امر قاچاق مواد مخدر نیز فعالیت دارند.

وی افزود: پس از کسب مجوز قضایی و رصد دقیق اطلاعاتی، مأموران روز گذشته متوجه حضور این افراد در یکی از محورهای مواصلاتی استان شدند و برای دستگیری آنان اقدام کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه اظهارداشت: ماموران در نهایت پس از مدتی تعقیب و گریز خودرو حامل مواد مخدر را متوقف و در بازرسی از آن ۵۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ۲ نفر را دستگیر کردند.

برای استمرار امنیت مشارکت همگانی نیاز است 

فرمانده انتظامی شهرستان سنقر گفت: برای داشتن امنیت مطلوب و همیشگی به همکاری و مشارکت اقشار مختلف جامعه نیاز است.  

سرهنگ”غضبان احمدی فرد” در جمع طلاب و روحانیون حوزه علمیه امام خمینی(ره)   ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهارداشت: امنیت پایدار یکی از دستاوردهای مهم و اساسی این انقلاب برای مردم است.

وی با بیان اینکه اگر امنیت باشد همه بهره می برند ولی اگر امنیت نباشد همه ضرر می کنند، افزود: امنیت یک مقوله اجتماعی است هرچند ادارات و دستگاههای دولتی مختلفی و در راس همه نیروی انتظامی  وظیفه برقراری امنیت را به عهده دارند، اما بدون مشارکت و همراهی مردم امنیت مطلوب و همیشگی ایجاد نمی شود.

فرمانده انتظامی سنقر با تاکید بر اینکه باید امنیت را بسیار جدی بگیریم، گفت: پلیس به کمک و همکاری تک تک مردم برای برقراری امنیت نیاز دارد و از هر همکاری در این زمینه استقبال می کند.

سرهنگ احمدی فرد با اشاره به اینکه مجرمان از شگردهای مختلفی استفاده می کنند، به حاضران توصیه کرد: محل سکونت خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارند از جمله دوربین مجهز کنید.

وی اظهارداشت: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی پلیس و مشارکت مردم شاخصه های امنیتی در سنقر روبه بهبود هستند.

کشف ۹ فقره سرقت با دستگیری یک متهم در اسلام آبادغرب 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف ۹ فقره سرقت توسط ماموران کلانتری ۱۱ خیبر این شهرستان با دستگیری یک نفر متهم در این رابطه خبر داد.  

سرهنگ “بهروز سرتیپ نیا” در تشریح این خبر اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در داخل شهر اسلام آبادغرب، بررسی موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.  

خبر جدید  استقرار تیم مراقبت بهداشتی مرزی در فرودگاه کرمانشاه

سرهنگ سرتیپ نیا افزود:ماموران کلانتری ۱۱ خیبر شهرستان با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، موفق به شناسایی و دستگیری یک متهم در این رابطه شدند.  

وی اضافه کرد: متهم در بازجویی های فنی پلیس به ۹ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اقرار کرد که تعداد زیادی از اموال مسروقه در مخفیگاه وی کشف و به صاحبانشان باز گردانده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب ضمن اشاره به بازسازی صحنه های جرم، از شناسایی کلیه مالباختگان در این رابطه خبر داد و تصریح کرد: متهم این پرونده در اجرای دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه مناسب روانه زندان مرکزی اسلام آبادغرب شد.

دستگیری ۱۸۸ نفر در طرح پاکسازی نقاط آلوده کرمانشاه 

گروه استان ها- کرمانشاه- فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از اجرای طرح سه روزه پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در شهر کرمانشاه و دستگیری ۱۸۸ نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر خبر داد.  

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسین براری” در این رابطه گفت: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح پاکسازی مناطق آلوده و مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر و افزایش رضایت مندی عموم مردم، توانستند در سه روز گذشته ۱۸۸ معتاد متجاهر تابلو و خرده فروشان مواد مخدر را در سطح شهرستان کرمانشاه دستگیر کنند.

وی افزود: این طرح با هماهنگی مراجع قضایی و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی به منظور برخورد قانونی با افراد معتاد تابلو و خرده فروش مواد مخدر به مرحله اجرا در آمد.

سرهنگ براری عنوان کرد: دستگیر شدگان در این طرح به منظور سیر مراحل قانونی و اقدامات درمانی به کمپ ترک اعتیاد معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به تداوم طرح های پاکسازی نقاط آلوده، مقابله با خرده فروشان مواد مخدر و ارتقاء امنیت اجتماعی، اعلام کرد: از انجا که این طرح ها گامی بسوی سلامت اجتماعی است، برخورد با سوداگران مرگ به صورت جدی توسط انتظامی این شهرستان دنبال می شود.

کشف بیش از ۳ کیلوگرم موادمخدر در سنقر 

فرمانده انتظامی شهرستان سنقر از کشف بیش از ۳ کیلوگرم انواع موادمخدر در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ “غضبان احمدی فرد” در تشریح این خبر گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر، کشف سرقت، دستگیری سارقان، افزایش احساس امنیت و جلب رضایت شهروندان به مدت یک هفته اجرایی شد.

خبر جدید  تنش آبی در برخی شهرستان ها/ خبری از جیره بندی آب نیست

وی افزود: درنتیجه این طرح ۲۱سارق، قاچاقچی، خرده فروش و مصرف کننده مواد مخدر دستگیر، ۶فقره سرقت قطعات خودرو و ۳ کیلو ۳۱۳گرم انواع مواد مخدر کشف شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همچنین ماموران انتظامی در این طرح ۴۵ دستگاه خودرو و موتورسیکلت را بخاطر حمل مواد مخدر، ایجاد مزاحمت و عدم توجه به قوانین رهنمایی و رانندگی توقیف و روانه پارکینگ کردند.  

سرهنگ احمدی فرد ادامه داد: تمام متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

گرداننده پیج جعلی منتسب به یکی خوانندگان کرمانشاه دستگیر شد 

شخصی که به قصد سرگرمی پیجی به نام یکی از خوانندگان پاپ استان کرمانشاه ایجاد و از طریق ان اقدام به توهین به آهنگسازان و دیگر خواننده ها می کرد توسط کارشناسان پلیس فتا فرماندهی استان کرمانشاه دستگیر شد.  

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه در این رابطه گفت: یکی از خواننده های پاپ استان کرمانشاه  با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا مراجعه کرد و اظهارداشت که  فردی ناشناس در فضای مجازی با ایجاد اکانت و سوء استفاده از نام و شهرت وی  اقدام به توهین به دیگر هنرمندان استان می کند، از این رو در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع در دستور کار کاراگاهان قرار گرفت.

سرهنگ “علی کریمی” افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، مجرم را شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضایی نامبرده را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم در مواجهه با ادله جرم صراحتا به بزه ارتکابی اقرار کرده است، گفت: برخی کاربران  با تصور اینکه  جعل عنوان در فضای سایبری جرم نیست، اقدام به ایجاد پیج های گوناگون با نام دیگران و گاهی از طریق همین صفحات اقدام به توهین و فحاشی به دیگران می کنند. اما این افراد باید در محاکم قضایی پاسخگو باشند.

رئیس پلیس فتا از مردم خواست که در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسCyberpolice.ir  بخش تماس با ما  در میان بگذارند.

دستگیری زورگیر در صحنه جرم 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که روز گذشته در حوزه کلانتری ۲۲ مسکن اقدام به زورگیری کرده بود، قبل از هر اقدامی توسط ماموران دستگیر شد.  

خبر جدید  آغاز بکار جشنواره ملی تئاتر مرصاد در اسلام‌آبادغرب

سرهنگ “حسین براری “در این رابطه اظهارداشت: ماموران کلانتری ۲۲ مسکن در جاده قدیم مشاهده می کنند که ۲ نفر با استفاده از سلاح سرد در حال زورگیری از راننده یک دستگاه خودرو پژو پارس  هستند، از این رو به سرعت وارد عمل شدند.

وی افزود: با حضور به موقع پلیس ۲ نفر سارق اقدام به فرار کردند و ماموران با تعقیب و گریز یک نفر از آنان را که در داخل یکی از خانه های اطراف مخفی شده بود دستگیر و از وی یک قبضه قمه و یک تیغه چاقو کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده  تحویل مراجع قضائی شد، افزود: تلاش برای دستگیری دیگر همدست وی در دستور کار ماموران قرار دارد.

سرهنگ براری از شهروندان خواست که در صورت تهدید شدن از سوی فرد و یا گروهی خاص موضوع را با ماموران انتظامی در میان گذارند و از تهدید افراد هنجار شکن ترسی به دل راه ندهند.

وی تصریح کرد: از تمام توان خود به منظور برخورد سریع و قاطع با افرادی که برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند، استفاده خواهیم کرد.

کشف یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کالای مخابراتی قاچاق 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی کالای مخابراتی قاچاق توسط ماموران کلانتری ترمینال خبر داد.  

سرهنگ “حسین براری” در این رابطه گفت: درپی کسب خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه  اتویوس در امر جابجایی کالای قاچاق فعالیت دارد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ترمینال قرار گرفت.

وی افزود: ماموران درحین گشت زنی خودرو مذکور را مشاهده و پس از توقیف آن هفت دستگاه مرتبط با سیستم های انتقال شبکه مخابراتی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه عنوان کرد: براساس نظر کارشناسان ارزش این محموله یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ براری ادامه داد: در این راستا یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.  

وی با اشاره به تاثیرات منفی قاچاق در جامعه گفت: پلیس از تمام توان خود برای مبارزه با ورود کالای قاچاق به کشور استفاده می کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه