14:58:05 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
کشف ۲۱۲ کیلوگرم تریاک در بار خیار/ رشد ۲۰۰ درصدی موادمخدر در کرمانشاه
کشف ۲۱۲ کیلوگرم تریاک در بار خیار/ رشد ۲۰۰ درصدی موادمخدر در کرمانشاه
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۱۲ کیلوگرم تریاک را در بار خیار کشف کردند. به گزارش‌خبرنگار ایلنا، سردار “منوچهر امان اللهی” اظهار داشت: در پی دریافت اخباری‌ مبنی بر قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله موادمخدر از استان‌های شرقی به کرمانشاه، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۱۲ کیلوگرم تریاک را در بار خیار کشف کردند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، سردار “منوچهر امان اللهی” اظهار داشت: در پی دریافت اخباری‌ مبنی بر قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله موادمخدر از استان‌های شرقی به کرمانشاه، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. 

خبر جدید  جهاد کشاورزی از فعالین خدمات‌دهی پس از زلزله کرمانشاه بود

وی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از اطلاع از موضوع، چتر اطلاعاتی خود را بر قاچاقچیان گسترش دادند و در نهایت خودرو حامل موادمخدر را پس از مدتی تعقیب نامحسوس در شهرستان کرمانشاه متوقف کردند.  

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: ماموران پس از بازرسی از خودرو مورد نظر ۲۱۲ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را که به شکل ماهرانه‌ای داخل بسته‌های خیار جاسازی شده بود، کشف کردند.  

خبر جدید  دستگیری شکارچیان غیرمجاز در گیلانغرب

به گفته سردار امان اللهی تاکنون ۳ نفر از اعضای این باند دستگیر شده‌اند و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر اعضای باند همچنان ادامه دارد. 

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲ هزار و۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کرمانشاه کشف شده است که نسبت به سال گذشته بیش از ۲۰۰ درصد رشد دارد. 

خبر جدید  در ساخت و سازها از کارگران و استادکاران داری کارت مهارت استفاده شود

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: در یک هفته گذشته بیش از ۲۵۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در استان کشف شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه