14:04:21 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
کشف ۲۱۲ کیلو “تریاک” در بار “خیار”
کشف ۲۱۲ کیلو “تریاک” در بار “خیار”
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله بزرگ مواد مخدر که در بار خیار جاسازی شده بود، خبر داد. به گزارش خبرنگار ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی امروز (۱۷ بهمن) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه اخبار واصله مبتنی بر فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه، همکاران پلیس مبارزه با

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله بزرگ مواد مخدر که در بار خیار جاسازی شده بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی امروز (۱۷ بهمن) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه اخبار واصله مبتنی بر فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه، همکاران پلیس مبارزه با مواد مخدر موضوع را در دستور کار قرار دادند.

خبر جدید  پیشرفت 70 درصدی مطالعات فاز یک کریدور گردشگری «بیستون - تاق‌بستان»

وی افزود: پس از مدت‌ها پیگیری روز گذشته(دوشنبه) اعضای این باند حین جابجایی محموله بزرگ مواد مخدر که از یکی از شهرهای شرقی کشور به سمت کرمانشاه بارگیری شده بود، شناسایی  و دستگیر شدند.

امان اللهی از دستگیری سه نفر از اعضای این باند خبر داد واظهار کرد: شناسایی و دستگیری سایر مرتبطین با این باند در دستور کار قرار دارد.

خبر جدید  حضور سنگنورد کرمانشاهی در اردوی تیم ملی

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۱۲ کیلوگرم تریاک از اعضای این باند خبر داد و اظهار کرد: این میزان تریاک در بار خیار جاسازی شده بود.

امان اللهی در ادامه از کشف یک محموله دیگر ۵۵ کیلوگرمی تریاک در هفته گذشته در استان خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: امسال در مجموع ۲۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰۰ درصد رشد داشته است.

خبر جدید  آمادگی پلیس کرمانشاه برای تامین امنیت زائران اربعین 

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه