9:38:03 - شنبه 3 مارس 2018
کشف ۳ میلیون “مواد محترقه” در کرمانشاه
کشف ۳ میلیون “مواد محترقه” در کرمانشاه
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف بیش از سه میلیون انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حسین براری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به افزایش عرضه مواد محترقه در ایام نزدیک به چهارشنبه آخر سال، از کشف بیش از سه میلیون مواد محترقه در سطح شهرستان کرمانشاه خبر

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف بیش از سه میلیون انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین براری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به افزایش عرضه مواد محترقه در ایام نزدیک به چهارشنبه آخر سال، از کشف بیش از سه میلیون مواد محترقه در سطح شهرستان کرمانشاه خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: این میزان تنها کشفیات انتظامی شهرستان است و پلیس‌های دیگر از جمله پلیس آگاهی نیز کشفیات بسیاری داشته‌اند.

خبر جدید  مردم پاوه بر عهد خود نسبت به رهبر معظم انقلاب پایبندند

این مقام انتظامی همچنین از دستگیری ۲۰ عرضه کننده مواد محترقه پرخطر و آتش زا در کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: نیروهای پلیس در قالب گشت های محسوس و نامحسوس در تمام سطح شهرستان بویژه شهر کرمانشاه مستقر شده‌ و با عرضه کنندگان مواد محترقه بطور جد برخورد خواهند کرد.

براری “اکلیل سرنج” را خطرناکترین نوع مواد محترقه و نوعی نارنجک دستی عنوان کرد و افزود: در مدت اخیر بیش از ۱۵ کیلوگرم کشفیات اکلیل سرنج  داشته‌ایم.

خبر جدید  آغاز به کار جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه 14 بهمن در دو سینما

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تاکید کرد: پلیس جهت تامین سلامت و امنیت مردم به شدت با عرضه کنندگان این مواد برخورد خواهد کرد.

براری در ادامه از والدین خواست تا در ایام نزدیک به چهارشنبه آخر سال مراقب فرزندان خود باشند و آنها را نسبت به استفاده از مواد محترقه و آسیب‌های آن آگاه کنند.

وی افزود: متاسفانه در سنوات گذشته شاهد بودیم که برخی نوجوانان و جوانان تحت تاثیر هیجانات اقدام به تهیه مواد محترقه در حیاط منزل و یا زیرزمین کرده‌اند که این امر با مخاطرات فروانی همراه بوده و از والدین تقاضا داریم هر رفتار مشکوک فرزندان خود را در این ایام زیر نظر داشته باشند.

خبر جدید  برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در سپاه ناحیه عشایری

براری تصریح کرد: همچنین از مردم می‌خواهیم در صورت مشاهده هر مورد عرضه مواد محترقه و انفجاری، آن را در تماس با پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه