13:02:24 - دوشنبه 22 ژانویه 2018
کشف ۵۸۸ فقره سرقت و دستگیری ۳۸۹ سارق در کرمانشاه
کشف ۵۸۸ فقره سرقت و دستگیری ۳۸۹ سارق در کرمانشاه
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۵۸۸ فقره سرقت و دستگیری ۳۸۹ نفر سارق در دی ماه‌ سالجاری در استان کرمانشاه خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ “حسین براری” با اعلام این خبر اظهار داشت: در ماه گذشته طرح ارتقای امنیت اجتماعی با کمک کلانتری ها و پاسگاه‌های سطح شهرستان و ماموران یگان‌های امداد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۵۸۸ فقره سرقت و دستگیری ۳۸۹ نفر سارق در دی ماه‌ سالجاری در استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ “حسین براری” با اعلام این خبر اظهار داشت: در ماه گذشته طرح ارتقای امنیت اجتماعی با کمک کلانتری ها و پاسگاه‌های سطح شهرستان و ماموران یگان‌های امداد و فوریت‌های پلیسی به مرحله اجرا درآمد.  

خبر جدید  راه اندازی شعبه مجمع جهانی هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی در کرمانشاه

وی با بیان اینکه در این طرح ۵۸۸ مورد سرقت کشف و ۳۸۹ سارق دستگیر شدند، افزود: بیشترین سرقت‌ها مربوط به سرقت خودرو و وسایل داخل خودرو  هستند. 

این مقام انتظامی عنوان کرد: در دی ماه ماموران انتظامی شهرستان ۵۸۳ دستگاه خودرو و ۷۴ دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و مدارک شناسایی را توقیف و به پارکینک دلالت دادند. 

خبر جدید  مدارس جوانرود در شیفت بعدظهر تعطیل شد

سرهنگ براری گفت: در این مدت ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح مبارزه با معتادین متجاهر و قاچاقچیان موادمخدر موفق شدند ۲۰۵ نفر معتاد و فروشنده مواد مخدر را دستگیر کنند.  

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان در راستای مبارزه با کالای قاچاق نیز موفق شدند ۷۴ نفر قاچاقچی را دستگیر و به مقامات قضایی تحویل دهند. 

خبر جدید  کشف اشیای عتیقه در سرپل‌ذهاب

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تاکید کرد: با توجه به رضایت شهروندان از اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی، اجرای مستمر این گونه طرح‌ها در دستور کار پلیس قرار دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه