14:31:18 - یکشنبه 4 مارس 2018
کشف ۶۰۵ میلیارد کالای قاچاق در کرمانشاه
کشف ۶۰۵ میلیارد کالای قاچاق در کرمانشاه
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۰۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کشف شده است. به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدرضا امیری اظهار کرد: ماموران انتظامی استان در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری برخورد قاطع و جدی با قاچاقچیان و جلوگیری از قاچاق کالا و ارز را در

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۰۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کشف شده است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدرضا امیری اظهار کرد: ماموران انتظامی استان در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری برخورد قاطع و جدی با قاچاقچیان و جلوگیری از قاچاق کالا و ارز را در دستور کار قرار داده اند.

خبر جدید  کشف ۱۵۰ راس دام قاچاق در شهرستان کنگاور

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۰۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۵ درصد رشد دارد.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه امسال ۲۷  باند بزرگ قاچاق متلاشی، ۱۹۱۱ قاچاقچی دستگیر و ۱۱۱۷ خودرو در این رابطه متوقف شده است.

خبر جدید  ازرفتن به طبیعت و فضای باز خودداری کنید

بر اساس اعلام این مقام انتظامی از ابتدای مسال ۲۸۹۹ پرونده در رابطه با قاچاق به مراجع قضائی معرفی شده که ۱۰۷ پرونده آن مربوط به محموله هایی با ارزش بیش از یک میلیارد ریال است.

 امیری با اشاره به اثرات سوء ورود کالای قاچاق به کشور، گفت: ناجا با جدیت برخورد با قاچاقچیان را در دستور کار دارد و در این زمینه از تمام توان اطلاعاتی و عملیاتی خود استفاده می کند.

خبر جدید  همه مراکز بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده فعال هستند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه