18:39:13 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
کشف ۶۳۰ هزار مواد محترقه در جوانرود
کشف ۶۳۰ هزار مواد محترقه در جوانرود
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی با اعلام خبر کشف ۶۳۰ هزار مواد محترقه در جوانرود اظهار داشت: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی از ورود محموله مواد محترقه از طریق نوار مرزی به داخل شهرستان جوانرود باخبر شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قراردادند. وی بابیان اینکه مقصد این

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی با اعلام خبر کشف ۶۳۰ هزار مواد محترقه در جوانرود اظهار داشت: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی از ورود محموله مواد محترقه از طریق نوار مرزی به داخل شهرستان جوانرود باخبر شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قراردادند.

وی بابیان اینکه مقصد این محموله استان‌های مرکزی کشور بود، افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پس از تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس و طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه مأموران پلیس آگاهی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه به انبار دپوی مواد محترقه ورود و در بازرسی از این محل تعداد ۶۳۶ هزار انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف کردند.

خبر جدید  توزیع ۳۰۰ تن بذر گندم گواهی شده در مناطق زلزله زده استان

به گفته فرمانده انتظامی کرمانشاه در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل دستگاه قضائی شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و چنانچه شخص یا اشخاصی قصد ایجاد رعب و وحشت و یا تعرض به جان و مال مردم را داشته باشند، پلیس بدون اغماض و در چارچوب قانون و بااقتدار با آنان برخورد خواهد کرد.

خبر جدید  واژگونی وانت نیسان 2 کشته و مصدوم برجای گذاشت+تصویر

امان‌اللهی گفت: به استناد قانون مجازات اسلامی هرگونه قاچاق، خریدوفروش مواد منفجره و محترقه غیرمجاز جرم محسوب می‌شود و مرتکبین آن طبق مجازات مندرج در قانون محکوم خواهند شد.

وی از شهروندان خواست ضمن مراقبت از فرزندانشان در ایام پایانی سال، در صورت شناسایی عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه، بلافاصله مراتب را به پلیس گزارش کنند.

خبر جدید  تکلیف مشمولان استخدامی باید روشن باشد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه