13:32:03 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
کشف ۶۳۰ هزار “مواد محترقه” در کرمانشاه
کشف ۶۳۰ هزار “مواد محترقه” در کرمانشاه
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف بیش از ۶۳۶ هزار عدد انواع مواد محترقه در شهرستان جوانرود خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی از ورود محموله مواد محترقه از طریق نوار مرزی به داخل شهرستان جوانرود با خبر شدند و رسیدگی به موضوع را

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف بیش از ۶۳۶ هزار عدد انواع مواد محترقه در شهرستان جوانرود خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی از ورود محموله مواد محترقه از طریق نوار مرزی به داخل شهرستان جوانرود با خبر شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه مقصد این محموله استان‌های مرکزی کشور بود، افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پس از تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس و طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه مأموران پلیس آگاهی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه به انبار دپوی مواد محترقه ورود و در بازرسی از این محل تعداد ۶۳۶ هزار انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف کردند.

خبر جدید  انتشار تصاویر همسر در شبکه‌های مجازی به قصد انتقام‌جویی

به گفته فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل دستگاه قضائی شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و چنانچه شخص یا اشخاصی قصد ایجاد رعب و وحشت و یا تعرض به جان و مال مردم را داشته باشند، پلیس بدون اغماض و در چارچوب قانون و با اقتدار با آنان برخورد خواهد کرد.

خبر جدید  سرانه تخت‌ بیمارستانی در کرمانشاه ۱.۴ به ازای هر ۱۰۰۰ نفر است

امان اللهی گفت: به استناد قانون مجازات اسلامی هر گونه قاچاق، خرید و فروش مواد منفجره و محترقه غیرمجاز جرم محسوب می شود و مرتکبین آن طبق مجازات مندرج در قانون محکوم خواهند شد.

وی از شهروندان خواست ضمن مراقبت از فرزندانشان در ایام پایانی سال، در صورت شناسایی عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه، بلافاصله مراتب را به پلیس گزارش کنند.

خبر جدید  مردم کرمانشاه سالانه 400 میلیارد تومان دارو و تجهیزات پزشکی مصرف می‌کنند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه