14:42:48 - شنبه 27 ژانویه 2018
کشف ۷۴۴ کیلوگرم تریاک در خودروی حمل دام/ افزایش صددرصدی کشفیات مواد مخدر در استان
کشف ۷۴۴ کیلوگرم تریاک در خودروی حمل دام/ افزایش صددرصدی کشفیات مواد مخدر در استان
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله ۷۴۴ کیلوگرمی‌تریاک از داخل یک خودروی حمل دام با همکاری پلیس همدان خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار “منوچهر امان اللهی” با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر کرمانشاه و همدان به واسطه اقدامات اطلاعاتی مشترک از ورود یک محموله بزرگ مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله ۷۴۴ کیلوگرمی‌تریاک از داخل یک خودروی حمل دام با همکاری پلیس همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار “منوچهر امان اللهی” با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر کرمانشاه و همدان به واسطه اقدامات اطلاعاتی مشترک از ورود یک محموله بزرگ مواد مخدر به غرب کشور با خبر شده و رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 

خبر جدید  کودکان مناطق زلزله‌زده دچار ترس و نگرانی هستند

وی افزود: در نهایت ماموران خودروی حامل موادمخدر را در کرمانشاه شناسایی و پس از توقیف آن بیش از ۷۴۴ کیلوگرم تریاک را کشف کردند. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر را به شکل ماهرانه‌ای در داخل یک خودرو حمل احشام جاسازی کرده بودند، گفت: تاکنون یکی از اعضای این باند دستگیر و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری دیگر اعضا مرتبط با این پرونده همچنان ادامه دارد. 

خبر جدید  36 کامیون فرسوده برای جمع آوری "زباله" یک میلیون نفر داریم!

امان اللهی

سردارامان اللهی عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲ هزار و ۴۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کرمانشاه کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از صد درصد افزایش داشته است. 

به گفته وی در ۲ ماه گذشته ۷ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در استان کرمانشاه شناسایی و منهدم شده است. 

خبر جدید  طرح پنج شنبه‌های قصه گویی در کرمانشاه برگزار می‌شود

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر به ویژه در مناطق آلوده و جرم خیر به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه