12:14:25 - پنج‌شنبه 16 مه 2019
کمبود آهن آلات مشکل اصلی واحدهای جا مانده از بازسازی است
کمبود آهن آلات مشکل اصلی واحدهای جا مانده از بازسازی است
کرمانشاه_فرماندار سرپل ذهاب با مطلوب ارزیابی کردن سرعت ساخت و سازها در این شهرستان گفت: کمبود آهن آلات مشکل اصلی واحدهای جا مانده از بازسازی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محبت جمالی نیا ظهر امروز در آئین کلنگ زنی مسجد صاحب الزمان (عج) شهرستان سرپل ذهاب که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به بحران‌های پیش آمده در شهرستان سرپل ذهاب که ۳۵ هزار واحد آسیب دیده برجای گذاشت روند بازسازی در این شهرستان در مقایسه با سایر مناطق زلزله زده در کشور هم از نظر سرعت در بازسازی و هم کیفیت ساخت و سازها جای تقدیر دارد.

خبر جدید  ساخت مستند در خصوص آسیب های فنی زلزله اخیر استان کرمانشاه

وی با بیان اینکه از ۳۵ هزار واحد آسیب دیده شهرستان ۱۷ هزار و ۲۰۷ واحد تعمیری در شهر و روستا عملاً پایان تعمیرات آنها توسط بنیاد مسکن اعلام شده است، افزود: ۱۲ هزار و ۵۶۵ واحد در شهرستان احداث شده که در شهر ۴۸۱۴ واحد و در روستا ۷۷۵۱ واحد به اتمام رسیده است.

فرماندار سرپل ذهاب با بیان اینکه ۲۳۷۵ واحد نیز مرحله اسکلت است، تصریح کرد: عمده دلیل کندی روند بازسازی این واحدها در بحث مجوزها، طراحی‌ها و دیر اقدام کردن صاحبان واحدها برای ساخت بوده است.

خبر جدید  اروپایی‌ها غیر قابل اعتمادند /غربی‌ها امتحانشان را پس داده‌اند

وی تصریح کرد: کمبود آهن آلات برای واحدهای جا مانده از بازسازی از عمده مشکلات شهرستان است که تقاضای تأمین حداقل ۲۰۰۰ تن آهن را برای شهرستان داریم و نیز برای واحدهای آسیب دیده از زلزله که کار بازسازی را با تأخیر آغاز کردند همچون گذشته کار مجوزها و طراحی‌ها به صورت رایگان انجام شود.

خبر جدید  لزوم مدیریت مصرف انرژی طی هفته جاری

جمالی نیا عنوان کرد: در شهرستان سرپل ذهاب ۴۳ مسجد شامل ۸ مسجد احداثی، ۲۹ مسجد تعمیری و ۷ مسجد که اعتبار آن تأمین شده مجموعاً ۵ میلیارد ۳۶۲ میلیون تومان تخصیص اعتبار داشته‌اند اما ۱۷ مسجد جامانده دیگر نیازمند تأمین اعتبار هستند.

کد خبر ۴۶۱۸۴۳۱


منبع :: کمبود آهن آلات مشکل اصلی واحدهای جا مانده از بازسازی است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه