3:18:59 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
کمک ۱۹ میلیارد تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهی
کمک ۱۹ میلیارد تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهی
بهمن تیموری کشتی گیر نام آور کرمانشاهی مدال طلای رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا در چین را از آن خود کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، نصوری با بیان اینکه فرزندان محسنین به فرزندان غیر یتیم دارای سرپرست بیمار کمک ۱۹ میلیارد تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهیصعب العلاج و از کار افتاده اطلاق میشود، اظهار داشت: این حامیان نیکوکار حمایت از چهار هزار و ۴۱۵ یتیم و حدود دو هزار و ۵۰۰ فرزند محسنین در استان کرمانشاه را عهده دار هستند.
وی افزود: حامیان نیک اندیش در سال گذشته ۱۹ میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود اهدا کرده اند.
نصوری خاطرنشان کرد: به طور میانگین در سال ۹۷ هر یک از ایتام و فرزندان محسنین کرمانشاهی از حمایت حدود سه حامی نیک اندیش بهرهمند شده اند.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی با بیان اینکه میزان کمکهای نقدی و غیرنقدی دریافتی هر یتیم کرمانشاهی ۲۷۸ هزار تومان و هر فرزند محسنین ۱۵۲ هزار تومان بوده است، گفت: نیکوکاران میتوانند تنها با پرداخت ماهانه ۳۰ هزار تومان حمایت از ایتام و فرزندان محسنین را برعهده بگیرند
غلامرضا نصوری با اشاره به جایگاه والای تکریم ایتام و نیازمندان در دین مبین اسلام، بیان کرد: خیران متقاضی حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند محسنین میتوانند به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری و یا سایت الکترونیکی www.emdad.ir مراجعه کنند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  برجام خوانی یعنی دیگر مسیر غلط بهانه زدایی از آمریکا تکرار نشود/ با تصویب FATF دوباره دنبال بهانه زدایی از آمریکا هستند!
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه