12:14:15 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
کمیته امداد ۹۸ میلیون تومان لوازم زندگی برای مددجویان خرید
کمیته امداد ۹۸ میلیون تومان لوازم زندگی برای مددجویان خرید
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان ۹۸ میلیون تومان برای خرید لوازم ضروری زندگی مددجویان زلزله زده این شهرستان هزینه کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حشمت الله رضایی روز دوشنبه در حاشیه دلجویی از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) در منازل آن ها افزود: این اعتبار از محل سفر رئیس کمیته امداد کشور به شهرستان قصرشیرین هزینه شده است.
وی اظهار داشت: همچنین از ابتدای امسال تا کنون ۱۵۲میلیون تومان مساعت نقدی به ۵۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان اهدا شده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) قصرشیرین هم گفت: امسال تاکنون بیش از ۸۲ میلیون تومان در قالب ۴۷مورد جهیزیه به نوعروسان اهدا شده است.
بهمن کرداری افزود: امسال از ۷۲ واحد منزل مسکونی مددجویان که در اثر زلزله سال گذشته تخریب شده بود بهره برداری شد که به هر واحد مبلغ۱۰تا ۱۵ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شده است.
وی گفت: در جریان زلزله پارسال غرب کرمانشاه در مجموع ۱۲۷ واحد مسکونی مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام (ره) در قصرشیرین آسیب دید که ۷۲ واحد آن تکمیل و ساخت ۵۵ واحد مسکونی دیگر از این تعداد تا پایان امسال به پایان می رسد.
وی در ادامه از جذب ۴۲۰ حامی برای ۷۵ یتیم در این شهرستان مرزی خبر داد و بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۵۲میلیون تومان به ایتام زیر پوشش اهدا شده است.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد که ۲ هزار و ۶۵۱ تن از جمعیت این شهرستان از خدمت های حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) بهره مندند.
زمین لرزه ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان سال گذشته در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله و ۳۲ کیلومتری شهر سرپل ذهاب رخ داد که ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشت.
این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۲ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۰۳ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دید.
البته در زلزله ۶٫۴ ریشتری یکشنبه چهارم آذر ۹۷ هم ۷۷۱ مصدوم و بیش از چهار هزار واحد مسکونی خسارت دیده، به این آمارها اضافه شد.
مسئولان ارشد استان گفته اند که همه واحدهای خسارت دیده روستایی را تا پایان امسال و واحدهای شهری را تا نیمه اول سال ۹۸ تکمیل می کنند.
۳۰۱۲/۳۰۳۳

خبر جدید  بیش از 2 تن مواد مخدر در استان کرمانشاه کشف شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه