17:33:17 - جمعه 11 سپتامبر 2020
گازرسانی به اورامانات، پروژه ماندگاری است
گازرسانی به اورامانات، پروژه ماندگاری است
استاندار کرمانشاه گفت: اجرای پروژه گازرسانی به نودشه و روستا‌های منطقه اورامانات، یکی از کار‌های ماندگار وزیر نفت است.

شعار سال:هوشنگ بازوند در نشست شورای اداری استان کرمانشاه که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مختلف برگزار شد، با بیان اینکه زنگنه فرزند برومند، دلیر، دلسوز و قهرمان کرمانشاه است که با تعصب خاصی توسعه استان در حوزه‌های مختلف را دنبال می‌کند، گفت: وزیر نفت در همان روز نخست زلزله با هیئت دولت به سرپل‌ذهاب آمد و آمادگی کامل وزارت نفت برای کمک به آسیب‌دیدگان را اعلام و در طول این ایام کمک‌های بسیاری به زلزله‌زدگان کرد.

خبر جدید  مقاومت برخی وزارت خانه‌ها در تفویض اختیار به استان ها

وی پروژه گازرسانی به نودشه و روستاهای منطقه اورامانات را یکی از کارهای ماندگار وزیر نفت توصیف کرد و افزود: در سال‌های اخیر با همت و حمایت‌های ویژه زنگنه، فاصله گازرسانی روستاهای استان با میانگین کشوری از ۲۱ درصد به ۵ درصد کاهش یافته است که یک جهش محسوس محسوب می‌شود و امیدواریم به‌زودی به میانگین کشوری دست پیدا کنیم.

خبر جدید  ساخت دومین پتروپالایشگاه ایران در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه تصویب پتروشیمی چهارم اسلام‌آباد غرب در شورای اقتصاد را یکی دیگر از کارهای ماندگار وزیر نفت برای مردم کرمانشاه برشمرد و تصریح کرد: عملیات اجرایی پتروشیمی چهارم با ۷ هزار میلیارد سرمایه‌گذاری به‌زودی آغاز می‌شود و با اجرای این طرح شاهد تحولی عظیم در اسلام‌آباد غرب خواهیم بود. همچنین وزارت نفت پیگیر پروژه پتروپالایش آناهیتا است.

خبر جدید  برترین بهانه برگزاری جشن «یلدا» استواری پیوندهای مهرآمیز است

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شبکه اطلاع رسانی نفت و گاز ، تاریخ انتشار: ۲۱  شهریور  ۱۳۹۸، کدخبر : ۳۰۷۰۸۵،www.shana.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه