12:19:00 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
گرامیداشت حماسه «۹ دی» در استان کرمانشاه
گرامیداشت حماسه «۹ دی» در استان کرمانشاه
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آیین گرامیداشت یوم الله ۹ دی در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، ستاد چهلیمن سال پیروزی انقلاب اسلامی وشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با صدور اطلاعیهای اعلام کرد: مراسم بزرگداشت یوم الله نهمدیماه «روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت» رأس
ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه نهم دی همزمان با سایر نقاط میهن اسلامی در سراسر استان کرمانشاه برگزار خواهدشد.
این مراسم در شهر کرمانشاه با سخنرانی محقق و پژوهشگر برجسته کشور دکتر حشمت الله قنبری در محل مسجد جامع کرمانشاه برگزار میشود.
در این اطلاعیه آمده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز پر ثمرتر و بالندهتر از دیروز، تمامی مرزهای جغرافیایی و انسانی را درنوردیده و با فتح قلل بالاتری از پیشرفت و عزت و اقتدار، به عنوان قدرتی مهم و بازیگری تأثیرگذار در سطح منطقه و جهان بدل شده و توانسته خود را به ابرقدرتان جهان به عنوان کشوری مهم و بازیگری توانا در عرصۀ بین المللی دیکته کند.
در ادامه این اطلاعیه ضمن دعوت از آحاد مردم بصیر و ولایتمدار استان کرمانشاه جهت شرکت در این مراسم آمده است: نهم دی مظهر نفوذناپذیری ملت بزرگ ایران در برابر فتنه آمریکایی است و خلق حماسه نهم دی وابسته به هیچ گروه، جریان و یا حزب و تشکلی نبوده و نیست، بلکه این حماسه متعلق به ملت بصیر و سلحشور ایران اسلامی است.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  انتقاد از پروژه های عمرانی از سر بی اطلاعی است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه