11:57:00 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
گران‌فروشی در صدر تخلفات
گران‌فروشی در صدر تخلفات
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور استفاده از ظرفیت‌های گردشگری را بزرگترین فرصت در شرایط تحریم بيان کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه جلال عزتی معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: در سه حوزه گرانفروشی در صدر تخلفاتکالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت پروندههایی در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شده است.
عزتی بیشترین شکایات دریافتی را در بخش تخلفات کالا مربوط به تخلفات نان با ۱۴ درصد از مجموع تخلفات اعلام و عنوان کرد: در بخش خدمات نیز گرانفروشی با ۶۳ درصد بیشترین پروندهها را به خود اختصاص داده است.
وی از اختصاص ۱۵پروندههای بخش خدمات به موضوع رستورانهای غذاخوری خبر داد و بیان کرد: اولویت فعلی تعزیرات حکومتی برخورد با پروندههایی است که افراد و شرکتها از طریق برخورداری از ارز دولتی متعهد به تامین کالا شده اند.
معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: ۲۰ پرونده در استان کرمانشاه تشکیل شده که صاحبان آنها یا کالاها را تامین نکردند یا کالاهایی را جایگزین کرده اند.
معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه میزان محکومیتهای این حوزه را بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
عزتی با بیان اینکه در بخش کالا و خدمات، ۹۶۵۶ با محکومیت ۹۸ میلیارد ریال، ۱۳۹۵ فقره پرونده قاچاق کالا و ارز با ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان محکومیت ودر بخش پروندههای تخلف بهداشتی نیز ۵۶۷ پرونده با ۲۰۰ میلیون تومان محکومیت مختومه شده است.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  بازگشایی مرز خسروی برای اربعین آتی/ظرفیت‌های استان کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه