3:08:36 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
گرمخانه های کرمانشاه ظرفیت نگهداری ۱۸۰ بی خانمان را دارند
گرمخانه های کرمانشاه ظرفیت نگهداری ۱۸۰ بی خانمان را دارند
کرمانشاه – ایرنا – مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه ، از آمادگی ۶ گرمخانه با ظرفیت نگهداری ۱۸۰ بی خانمان در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، امید قادری روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از این تعداد چهار گرمخانه در شهرستان کرمانشاه و ۲ گرمخانه دیگر در شهرستان های اسلام آبادغرب و کنگاور وجود دارد.
وی با تاکید براینکه این گرمخانه ها تحت نظارت بهزیستی است از خدمت رسانی و ساماندهی به بی خانمانان به ویژه در فصل سرما به عنوان هدف این مراکز یاد کرد.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه افزود: همشهریان می توانند کمک های خود برای ساماندهی افراد بی‌خانمان را به ادارات بهزیستی شهرستان های مختلف استان تحویل دهند.
قادری خاطرنشان کرد: گرمخانه‌های بهزیستی از زمان غروب آفتاب تا صبح خدماتی را به بی خانمان ها از جمله ۲ وعده غذای گرم، امکان استحمام، بسته های کاهش آسیب را ارائه می دهند.
وی اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان مراتب را از طریق خط تلفن اورژانس اجتماعی به شماره ۱۲۳ به کارشناسان بهزیستی اطلاع دهند
نزدیک به ۵۳ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه از خدمات بهزیستی بهره ‌مندند که از این تعداد ۳۳ هزار نفر معلول و ۶ هزار نفر نیز زنان سرپرست خانوار هستند.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  سرمای شبانه در استان کرمانشاه تداوم می یابد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه