12:57:17 - دوشنبه 19 فوریه 2018
گزارش عملکرد کمیته قرآنی استان کرمانشاه
گزارش عملکرد کمیته قرآنی استان کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی- کارشناس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه با تشریح ۱۳۰ برنامه اجرا شده کمیته قرآنی کرمانشاه به ارائه گزارش عملکرد این کمیته در استان پرداخت. علی کرمی، کارشناس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با ارائه گزارشی از برنامه‌های اجرایی کمیته قرآنی کرمانشاه طی دهه فجر در استان،

گروه فعالیت‌های قرآنی- کارشناس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه با تشریح ۱۳۰ برنامه اجرا شده کمیته قرآنی کرمانشاه به ارائه گزارش عملکرد این کمیته در استان پرداخت.

علی کرمی، کارشناس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با ارائه گزارشی از برنامه‌های اجرایی کمیته قرآنی کرمانشاه طی دهه فجر در استان، گفت: ۱۳۰ برنامه طی دهه فجر توسط کمیته قرآنی در استان کرمانشاه برگزار شده است.
وی افزود: از جمله برنامه‌های اجرایی این کمیته برگزاری ۲۰ محفل قرآن در شهرستان‌های استان بوده است.
کرمی به دیدار با خانواده‌ شهدای قرآنی استان در قالب برنامه‌های این کمیته اشاره و اظهار کرد: محور برنامه‌های این ایام برمبنای قرآن و عترت انجام گرفت و تدابیر مربوط اتخاذ شد.
کارشناس اداره امور قرآنی کرمانشاه به برگزاری نشست‌های این کمیته پیش از اعلام برنامه‌ها در استان اشاره کرد و گفت: برنامه‌های این ایام بیشتر با محوریت جوانان در استان برگزار شد.
وی تصریح کرد: این ستاد در چند بخش برنامه‌های اجرایی در طول این ایام را ارزیابی و میزان تأثیرگذاری آن را نسبت به دوره‌های قبل مورد بررسی قرار داد.
کرمی در پایان اظهار کرد: این کمیته با درنظر گرفتن نقطه نظرات اعضا این ستاد برنامه‌های این ایام را برنامه‌ریزی و اجرا کرد.

خبر جدید  ارزش حقیقی انسان با طهارت دل سنجیده می‌شود

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه