11:23:51 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
گلایه از کمبود اعتبارات ساماندهی “آبشوران” کرمانشاه
گلایه از کمبود اعتبارات ساماندهی “آبشوران” کرمانشاه
مجری پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه گفت: با این روند تخصیص اعتبارات، پروژه ساماندهی آبشوران به این زودی به فرجام نمی‌رسد. رضا بیگوند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه ساماندهی آبشوران و روند تخصیص اعتبارات آن، اظهار کرد: علی رغم کم و کاستی‌هایی که در تخصیص اعتبار وجود دارد،

مجری پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه گفت: با این روند تخصیص اعتبارات، پروژه ساماندهی آبشوران به این زودی به فرجام نمی‌رسد.

رضا بیگوند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه ساماندهی آبشوران و روند تخصیص اعتبارات آن، اظهار کرد: علی رغم کم و کاستی‌هایی که در تخصیص اعتبار وجود دارد، پروژه متوقف نیست و همچنان کار در حال انجام است.

وی اعتبار ملی سال گذشته ساماندهی آبشوران را ۷٫۵ میلیارد تومان اعلام کرد که تاکنون دو میلیارد تومان، آن هم به صورت اسناد خزانه و با سررسید مهر سال ۹۷ تخصیص پیدا کرده است.

مجری پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه تاکید کرد: از محل سفر مقام معظم رهبری نیز ۱۵ میلیارد تومان به صورت اسناد خزانه ابلاغ شده که تاکنون ریالی از آن را دریافت نکرده‌ایم.

خبر جدید  هوای کرمانشاه در وضعیت "هشدار" قرار گرفت

به گفته بیگوند اعتبار ملی ساماندهی آبشوران در بودجه سال ۹۷ نیز ظاهرا ۳٫۵ میلیارد تومان است که با این میزان اعتبار، پروژه ساماندهی آبشوران در سال آینده عملا تعطیل خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر فقط حدود ۹ میلیارد تومان به پیمانکاران پروژه بدهی داریم.

مجری پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه با بیان اینکه قرار شد از سال ۹۱ بر اساس مصوبه سفر مقام معظم رهبری ۲۰۰ میلیارد تومان در مدت سه سال برای ساماندهی آبشوران تخصیص داده شود، خاطرنشان کرد: در این صورت پروژه در سال ۹۴ به بهره برداری می‌رسید.

خبر جدید  ویزیت رایگان کودکان زلزله زده در سرپل‌ذهاب

بیگوند میزان کل اعتباری که ظرف پنج سال اخیر جهت ساماندهی آبشوران تخصیص داده شده را ۶۵ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: با این روند نمی‌توان امیدوار بود ساماندهی آبشوران به این زودی به فرجام برسد.

وی درباره آخرین وضعیت پروژه نیز گفت: کار اکنون در دو جبهه پل چوبی و بالادست ساختمان اداری دادگستری در درحال انجام است.

مجری پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه بیان کرد: در حد فاصل چهارراه راهنمایی و رانندگی تا بالادست ساختمان اداری دادگستری به طول حدود ۶۰۰ متر اکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داریم.

بیگوند عنوان کرد: در قطعه پل چوبی نیز به دلیل شرایط آب و هوایی نتوانستیم پل کوچه “عبدالمالکی” را برداریم و ساماندهی زیر آن را انجام دهیم، اما در منطقه کوچه کلانتری که دیوار هم ریزش کرده بود کار به زودی به اتمام خواهد رسید.

خبر جدید  ۱.۵ هکتار از جنگل‌های اسلام‌آبادغرب در آتش سوخت

وی با بیان اینکه قطعه آزادگان نیز ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، یادآور شد: متاسفانه پیمانکار این قطعه زمین گیر شده و سایر پیمانکاران نیز به سختی کار می‌کنند.

مجری پروژه ساماندهی آبشوران کرمانشاه کل مسیر اجرای ساماندهی آبشوران را ۱۴ هزار و ۴۰۰ متر اعلام کرد که تاکنون ۴۵ درصد این مسیر ساماندهی شده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه