2:18:41 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
گیاهان دارویی مرهمی بر زخم اشتغال مددجویان اسلام آبادغربی
گیاهان دارویی مرهمی بر زخم اشتغال مددجویان اسلام آبادغربی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد طرح کشت گیاهان دارویی را برای مددجویان فاقد شغل در شهرستان اسلام آبادغرب به اجرا درآورده است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد استان کرمانشاه، رشید جلیلیان گفت: اکنون طرح راهبران شغلی کشت گیاهان دارویی به صورت زنجیرهای در شهرستان اسلام آبادغرب در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه این طرح با محور شهر اسلام آبادغرب و چهار زنجیره روستای تابعه این شهرستان اجرا میشود، افزود: در طرح شغلی زنجیرهای کشت گیاهان دارویی برای ۵۰ مددجوی زیر پوشش کمیته امداد اسلام آبادغرب فرصت شغلی ایجاد شده است.

خبر جدید  پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه به نوعروسان از سوی کمیته امداد امام خمینی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه در طرح راهبران شغلی در کنار ارائه آموزش کاشت و برداشت گیاهان دارویی به مددجویان مجری این طرح ۲۰میلیون تومان تسهیلات اشتغال پرداخت شده، بیان کرد: طرح کاشت و برداشت گیاهان دارویی با تسهیلات یک میلیارد تومانی کمیته امداد به اجرا درآمده است.

خبر جدید  لزوم تسریع در روند اجرایی پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر

جلیلیان تأکید کرد: کشت گیاهان دارویی در روستاها در کنار جلوگیری از عزیمت مددجویان ساکن روستاها به شهرها با ایجاد اشتغال پایدار برای هریک از مجریان این طرحها بهطور چشمگیری درآمد ایجاد میکند.

وی با بیان اینکه طرح راهبران شغلی یکی از طرحهای اصلی این نهاد برای حل مشکل اشتغال مددجویان زیر پوشش است، تأکید کرد: اکنون چهار طرح زنجیرهای اشتغال دیگر همچون تولید لامپ کممصرف، پرورش بوقلمون، کشت زعفران و گلیمبافی برای مددجویان زیر پوشش در استان کرمانشاه در حال اجراست.

خبر جدید  ۳۱۵ یتیم و فرزند محسنین اسلام آبادی چشم انتظار کمک حامیان هستند

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه