11:48:14 - دوشنبه 29 آوریل 2019
یادواره شهدای حقوقدان در کرمانشاه برگزار می شود /راه اندازی بسیج حقوق دانان در تمام شهرستان‌ها
یادواره شهدای حقوقدان در کرمانشاه برگزار می شود /راه اندازی بسیج حقوق دانان در تمام شهرستان‌ها
کرمانشاه_مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه از برگزاری یادواره شهدای حقوقدان در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، رسول بهرامی پور صبح امروز دوشنبه در جلسه هماهنگی همایش یک روزه مسئولان بسیج حقوقدانان با اشاره به نامگذاری امسال به سال رونق تولید که از طرف مقام معظم رهبری شکل گرفت، اظهار داشت: امیدواریم امسال برای ملت ایران سال رونق تولید و اقتصاد پویا و شکست توطئه‌های دشمنان باشد.

وی رسالت اصلی بسیج حقوق دانان را جذب، آموزش و سازماندهی دانست و گفت: به فضل الهی و با حمایت فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در آینده‌ای نزدیک کانون بسیج حقوقدانان در تمام شهرستان‌ها برای تحقق این مأموریت‌ها راه اندازی خواهد شد.

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه یادآور شد: بر این اساس تشکیل جبهه حقوقدانان انقلابی در سطح استان برای نقش آفرینی آنها در عرصه‌های تخصصی لازم و ضروری است.

خبر جدید  لزوم بصیرت‌دهی هادیان سیاسی درجامعه/ممانعت ازنقش‌آفرینی فتنه‌گران

وی بیان داشت: مطالبه گری و فساد ستیزی و اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین گفتمان سازی کلام ولایت در این حوزه به ویژه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در بخش عدالت گستری و مبارزه با فساد از مهم‌ترین برنامه‌های بسیج حقوقدانان به شمار می‌رود.

بهرامی پور عنوان کرد: آموزش عمومی همگانی حقوق مردم و نهضت حقوق آموزی در مساجد و محلات، برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای عموم مردم در موضوعات حقوقی و قضائی، برگزاری اردوهای جهادی مسئله محور با اعزام مربیان نهضت حقوق آموزی، تشکیل انجمن‌ها و مجمع خیرین حقوقدان، آسیب شناسی مشکلات حقوقی و قضائی جامعه و شناسایی خلأهای قانونی و تولید فکر و ایده را از دیگر اقدامات مهم سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه بیان کرد.

خبر جدید  آماده باش ۳۷۰ نیروی اورژانس در طرح بسیج سلامت نوروزی

وی در ادامه از برنامه ریزی جهت برگزاری یادواره شهدای حقوقدان در سال ۹۸ خبر داد و گفت: این برنامه در جهت تجلیل و معرفی شهدای حقوقدان برگزار خواهد شد.

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: امروز در شرایط کنونی یکی از برنامه‌های دشمنان نظام و انقلاب نشانه گرفتن حفظ اعتماد عمومی مردم نسبت به نظام است و بر اساس قانون اساسی رسالت بسیج و سپاه حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن است یکی از این دستاوردها همین اعتماد عمومی است.

خبر جدید  کشف ۱.۵ تن فرآورده گوشتی غیرمجاز از یک کارخانه

وی در ادامه ضمن اعلام آمادگی کامل سازمان بسیج حقوقدانان جهت همکاری با کلیه نهادها و دستگاه‌های دولتی قضائی نظامی و انتظامی درس‌های تخصصی از مسئولان استان در نهادهای مختلف مرتبط با قوای سه گانه خواست تا از ظرفیت عظیم بسیج حقوقدانان در امورات تخصصی استفاده کنند.

بهرامی پور ابراز داشت: این سازمان در اجرای برنامه‌ها و مأموریت‌های خطیر خود به موقع و انقلابی در جهت دفاع از حقوق مردم نظام و حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن اقدام جهادی را سرلوحه کار خود قرار خواهد داد.

کد خبر ۴۶۰۳۱۵۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه