12:31:46 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
یک دستگاه سونوگرافی مدرن تحویل شبکه ثلاث باباجانی شد
یک دستگاه سونوگرافی مدرن تحویل شبکه ثلاث باباجانی شد
کرمانشاه – ایرنا – مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک دستگاه سونوگرافی stationary فول آپشن ساخت یکی از کمپانی های اروپایی تحویل شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی شد.

دکتر تورج شیرزادیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با پیگیری های حوزه مدیریت نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه، یک دستگاه سونوگرافی stationary فول آپشن ساخت یکی از کمپانی های اروپایی به ارزش تقریبی ۴۶۰ میلیون تومان تحویل شبکه ثلاث باباجانی شد.
او گفت: پس از تجهیز بیمارستان صحرایی شهرستان مذکور به امکانات و تجهیزات تخصصی، این دستگاه گام مهمی در ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی به شهرستان ثلاث باباجانی به حساب می آید.
وی اظهار داشت: در آینده نزدیک و پس از اتمام عملیات ساختمانی بیمارستان در حال ساخت این شهرستان، مقدمات تامین تجهیزات پزشکی متناسب با نیاز این خطه از استان به منظور خدمات رسانی مناسب به مردم شریف شهرستان زلزله زده ثلاث و باباجانی فراهم می گردد.
شهرستان ثلاث باباجانی با ۳۸ هزار نفر جمعیت در ۱۳۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
بیمارستان موقت (صحرایی) شهرستان زلزله زده و مرزی ثلاث باباجانی ششم دی امسال از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
بیمارستان موقت ثلاث باباجانی ۲۲ تخت دارد و برای ساخت آن چهار میلیارد تومان هزینه شده است.
این شهرستان هم اکنون فاقد بیمارستان است و تا زمان بهره برداری از بیمارستان دائمی آن، بیمارستان موقت فعالیت می کند.
بیمارستان موقت ثلاث باباجانی دارای بخش های جراحی عمومی، بیهوشی، داخلی، اطفال و عفونی است.
۸۰۶۶/۳۰۳۳

خبر جدید  میراث تلنبارشده مطالبات شهری برای طلوعی


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه