23:39:13 - پنج‌شنبه 6 ژوئن 2019
یک شرکت هرمی با عضوگیری هزار نفری از مردم در کرمانشاه متلاشی شد
یک شرکت هرمی با عضوگیری هزار نفری از مردم در کرمانشاه متلاشی شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از متلاشی شدن یک شرکت هرمی با عضوگیری بیش از هزار نفر از مردم در این استان خبر داد و گفت: شش نفر به عنوان عضوگیرندگان این شرکت دستگیر شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل ازروابط عمومی دادسرای کرمانشاه، محمدحسین صادقی اظهار داشت: بر اساس گزارش ضابطان قضایی در تاریخ ۱۸ فروردینماه امسالبرای شرکت یونیک فاینانس که با ادعای فعالیت در زمینه خرید سهام شرکتهای تجاری بزرگ و معتبر دنیا اقدام به جذب سرمایه افراد میکرد بنا به مدارک موجود مبنی بر واهی بودن ادعا، پرونده قضایی تشکیل و برای متهمان قرار جلب صادر شد.

این مقام قضایی در رابطه با نحوه عملکرد این شرکت گفت: این شرکت در ماههای گذشته در استان کرمانشاه با وعده خرید سهام کمپانیهای بزرگ و معتبر دنیا مثلNvidia ,Apple ,BMW و غیرهاقدام به عضوگیری کرده بودکه فعالیت این شرکت به صورت هرمی بوده و فاقد اداره یا دفتر خاص نیز در ایران است.

خبر جدید  کرمانشاه| برگزاری جام «بازی‌دراز» در تقویم ورزشی کشور ثبت شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه تصریح کرد: افزایش چشمگیر فعالیت این شرکت در کرمانشاه و وسعت یافتن گستره کار آن در شهرستانهای دیگر استان سبب افزایش تعداد مالباختگان شده است.

صادقی بیان کرد: در این راستا ضابطان دستگاه قضایی حسب دستور مرجع قضایی اقدام به جلب و دستگیری شش نفر به عنوان عضو گیرندگان شرکت فوقالذکر به عنوان متهمان پرونده کردهاند ومتهمان این پرونده به عضوگیری بیش از هزار نفر در این شرکت اقرار کردهاند.

وی افزود: نظر به مراتب فوقوقوع بزه و توجه اتهام به متهمان محرز بوده و مستند به بند (ز) ماده یک قانون الحاق یک بند (و) یک تبصره به ماده یک قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور مصوب ۱۳۶۹ و اصلاح تبصره ۱ ماده ۲ آن مصوب ۱۳۸۴ و ماده ۲۶۵ قانون آیین دادرسی کیفری ۱۳۹۲ قرار جلب به دادرسی این پرونده توسط شعبه چهارم بازپرسی صادر شده و پرونده جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.

خبر جدید  ۳۶ درصد از دانشجویان جهاد دانشگاهی جذب بازار کار شده‌اند

انتهای پیام/ح


منبع :: یک شرکت هرمی با عضوگیری هزار نفری از مردم در کرمانشاه متلاشی شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه