1:42:20 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
یک میلیارد ریال پوشاک و پتوی قاچاق در پاوه کشف شد
یک میلیارد ریال پوشاک و پتوی قاچاق در پاوه کشف شد
کرمانشاه – ایرنا – فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق شامل پوشاک و پتو در شهرستان پاوه با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

پایگاه خبری پلیس روز یکشنبه به نقل از سردار «منوچهر امان اللهی» اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس پاوه از فعالیت عده ای قاچاقچی و اینکه قصد دارند محموله ای را از طریق مرز وارد شهرستان کنند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: با انجام کارهای اطلاعاتی مسیر حرکتی قاچاقچیان که در کوه های صعب العبور بود شناسایی و ماموران پلیس آگاهی در زمان مناسب نسبت به توقیف اموال قاچاق که سوار بر احشام بود، اقدام کردند.
سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: در بازرسی از بار قاچاقچیان، یک هزار و ۹۵۰ دست انواع پوشاک زنانه و مردانه و ۱۸۰ متر پتوی مسافرتی کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده به حدود یک میلیارد ریال می رسد.
وی همچنین با اشاره به فرار قاچاقچیان با توجه به آشنایی که با محیط داشتند، تاکید کرد: پلیس با جدیت برای دستگیری قاچاقچیان تلاش می کند.
سردار امان اللهی در پایان گفت: ماموران انتظامی استان کرمانشاه در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص برخورد با پدیده قاچاق تاکنون اقدام های خوبی انجام داده و میزان کشفیات امسال رشد خوبی داشته است.

خبر جدید  دامداران برای مقابله با تب کریمه کنگو دام ها را سمپاشی کنند

** کشف ۲۳ راس دام سرقتی در کرمانشاه
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز از کشف ۲۳ راس دام سرقتی در حوالی سراب نیلوفر و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: در راستای پیشگیری از سرقت بخصوص سرقت احشام، ماموران پاسگاه سراب نیلوفر در محور روانسر به گراوند اقدام به استقرار ایستگاه بازرسی کردند.
وی ادامه داد: در فاصله دورتر از محل استقرار ماموران تعداد ۲۳ راس دام مشاهده شد که بنظر می رسید افرادی قصد جابجایی احشام را داشته اند اما با مشاهده ماموران آنها را رها کرده اند.
سرهنگ براری تصریح کرد: ماموران پلیس نیز احشام رها شده را با ۲ دستگاه وانت نیسان به پاسگاه انتقال و موضوع را به سایر یگانهای انتظامی همجوار اطلاع دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با اطلاع رسانی به سایر یگان های همجوار مشخص شد که احشام رها شده متعلق به یکی از از شهروندان ساکن شهرستان روانسر است که چند روز پیش در منزلش به سرقت رفته بودند.
وی با بیان اینکه ارزش دام های سرقتی کشف شده به حدود ۸۰۰ میلیون ریال می رسد، افزود: با هماهنگی مقام قضایی دام های کشف شده تحویل فرد مالباخته شد.
سرهنگ براری در پایان گفت: پلیس تمام تلاش خود را به کار می بندد تا بتواند از وقوع سرقت پیشگیری و در عین حال سرقت های صورت گرفته را نیز در سریعترین زمان ممکن کشف کند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  130 کیلوگرم گوشت فاسد گوساله در کرمانشاه کشف شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه