19:57:26 - دوشنبه 27 مه 2019
۱۰ سال چشم انتظاری مردم برای افتتاح بیمارستان ۱۰۵ تختخوابی پاوه
۱۰ سال چشم انتظاری مردم برای افتتاح بیمارستان ۱۰۵ تختخوابی پاوه
بیمارستان ۱۰۵ تختخوابی پاوه مطالبه مردم این شهرستان است که پس از ۱۰ سال چشم انتظاری به‌زودی افتتاح می‎شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، بیمارستان ۱۰۵ تختخوابی جدید پاوه به عنوان یک مطالبه به حق مردم شهرستان پاوه در روز پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۸۸کلنگ‎زنی و ساخت آن شروع شد و قرار بر آن بود در سال ۱۳۹۰ تکمیل و به بهره برداری برسد، اما تا امروز افتتاح نشده است.

همزمان با کلنگ‎زنی این بیمارستان در شهرستان پاوه در چند شهر دیگر استان و ایران طرحهای مشابه کلنگزنیشد که بسیاری از این طرحهاتکمیل و تحویل دانشگاه علوم پزشکی شده است امابیمارستان ۱۰۵ تختخوابی پاوه که عمری۱۰ سال دارد همچنان در انتظاربهرهبرداریاست.

۴۵۰ میلیارد ریال برای بیمارستانپاوه هزینه شد

رئیس بیمارستان قدس پاوه در رابطه با وضعیت بیمارستان جدید این شهرستان گفت: برای ساخت و تجهیز بیمارستان جدید پاوه بیش از ۴۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است که بهزودی این بیمارستان با حضور وزیر بهداشت و آموزش پزشکی افتتاح میشود.

خبر جدید  اخبار اربعین ۹۸|‍ اسکان شبانه زائران اربعین در کمیته امداد شهر حمیل کرمانشاه

ستار سهرابی در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیاناینکه مصوب این بیمارستان ۶۴ تختخوابی است اما امکان استقرار ۱۰۵ تخت بیمارستانی در آن وجود دارد، افزود: جهت استفاده بهینه با کسب مجوز ۹۶ تخت در این بیمارستان پنج طبقه مستقر شده است.

رئیس بیمارستان قدس پاوه با بیان اینکه افتتاح این بیمارستان منوط به تحویل کامل آن از اداره کل راه و شهرسازی به دانشگاه علوم پزشکی است، گفت: با توجه به تجهیز بیمارستان، این آمادگی را داریم که تا دو هفته دیگر در این بیمارستان بیمار پذیرش کنیم.

وی با بیان اینکه بیمارستان قدیمی ۶۴ تخت خوابه شهر پاوه بیش از ۴۰ سال عمر دارد، گفت: بیمارستان جدید پاوه قرار است جایگزین بیمارستان قدیمی این منطقه باشد، اما فعلاً از ظرفیت بیمارستان قدیمی شهر هم استفاده میشود.

خبر جدید  دادستان قلابی در کرمانشاه به دام افتاد

سهرابی با اشاره به وجود تمامی تخصصهای اصلی پزشکی در این شهرستان گفت: تخصصهای دیگری هم نیاز است که امیدواریم با افتتاح بیمارستان جدید بتوانیم تخصصهای بیشتری در شهرستان داشته باشیم.

رئیس بیمارستان قدس پاوه بیان کرد: این خدمت ارزنده و مهم به مردم شریف شهرستان پاوه که یکی از شهرستانهای دور از مرکز است با اختصاص دستگاه سی تی اسکن که جزو مطالبات به حق و ضروری مردم منطقه است، تکمیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه این بیمارستان دارای تخصص‎های وابسته از جمله رادیولوژی است افزود: بخش ccu با چهار تخت، بخش icu با چهار تخت، سه اتاق اتاق عمل با تجهیزات کامل، بخش‎های جراحی زنان، اطفال و بخش‎های ماژور در بیمارستان جدید پاوه راه‏اندازی شده است.

خبر جدید  ۳۳ طرح صنعتی در استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسید

رئیس بیمارستانقدس پاوه با اشاره به اینکه متخصصان مختلفی در بیمارستان جدید مشغول به فعالیت خواهند شد، بیان کرد: بیمارستان پاوه در کنار خدماترسانی به مردم پاوه، بیمارانی از سایر شهرستانهای جوانرود و روانسر را نیز پذیرش میکند.

سهرابی با بیان اینکه در ماه دو هزار نفر به اورژانس به بیمارستان قدیمی پاوه مراجعه می‏کنند، خاطرنشان کرد: فضای فیزیکی بیمارستان قدیم پاوه بسیار کم است و از لحاظ امکاناتی ظرفیت مردم پاوه و شهرستانهای اطراف را ندارد و بیمارستان جدید جایگزین این بیمارستان خواهد بود.

وی از خرید ۱۵۰میلیارد ریال تجهیزات برای این بیمارستان خبرداد و بیان کرد:خرید تجهیزات بیمارستان جدید پاوه سال گذشته انجام شد وقیمت تمام شده تجهیزات کمتر از میزان اکنون بود.

انتهای پیام/ش


منبع :: ۱۰ سال چشم انتظاری مردم برای افتتاح بیمارستان ۱۰۵ تختخوابی پاوه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه