11:23:05 - پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019
۱۱ پروژه بهداشتی در کرمانشاه افتتاح و کلنگ‌زنی می شود
۱۱ پروژه بهداشتی در کرمانشاه افتتاح و کلنگ‌زنی می شود
کرمانشاه_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۱ پروژه بهداشتی و درمانی همزمان با ایام الله دهه فجر در این استان خبر داد .

محمود رضا مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۱ پروژه بهداشتی،درمانی و امدادی با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۳۳۹ میلیون تومان در استانخبر داد و اظهار داشت:فاز نخست بیمارستان ۶۴ تختخوابی روانسر با اعتبار بیش از ۱۰ میلیارد و ۲۸۸ میلیون توماناز محل منابع ملی و استانی کلنگ زنی می شود.

ویاز افتتاح ساختمان کلینیک ویژه در شهرستان هرسین با اعتبار بیش از یکمیلیارد و ۲۸۴ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و طرح تحول سلامت خبر داد و افزود:پایگاه سلامت شهری تازه آباد در شهرستان ثلاث باباجانی نیز با اعتبار بیش از ۳۴۲ میلیون تومان از محل منابع ملی افتتاح خواهد شد.

خبر جدید  جهادگران علوم پزشکی کرمانشاه اقدام به توزیع بسته‌های مواد غذایی بین نیازمندان کردند + فیلم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاهافتتاح پایگاه فوریتهایپزشکی ازگلهدر شهرستان ثلاث باباجانی با اعتبار بیش از ۱۵۰ میلیون تومان از محل منابع استانی و احداث مرکز جامع سلامت سنقر را با اعتبار ۸۲۲ میلیون تومان را از دیگر پروژه های افتتاحی در طول دهه فجر اعلام کرد.

وی بیان داشت: خانه بهداشت باقرآباد و تنگ شوهان در شهرستان اسلام آباد غرب با اعتبار هر خانه بهداشت به میزان ۲۵۰ میلیون توماناز محل کمک های خیران و نیز خانه بهداشت کندهر این شهرستان با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانافتتاح می شود.

خبر جدید  آماده‌باش ۱۰۰ تیم هلال‌احمر/ مردم خونسردی خود را حفظ کنند

مرادی بیانکرد: همچنین در شهرستان جوانرود خانه بهداشت برده رش بازان با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان و خانه بهداشت کولسوند در گیلانغرب با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

وی گفت:مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی در ماهیدشت با اعتبار۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در دهه فجر افتتاح می شود که ۶۰۰ میلیون توماناز این اعتبار از محل منابع دانشگاه علوم پزشکی و مابقی از محل کمک های بنیاد علوی تامین اعتبار شده است.

خبر جدید  بیمارستان قصرشیرین سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

کد خبر ۴۵۲۹۱۷۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه