18:34:58 - یکشنبه 14 آوریل 2019
۱۲۰ نفر از طلاب و روحانیون از استان کرمانشاه به مناطق سیل‌زده اعزام شدند
۱۲۰ نفر از طلاب و روحانیون از استان کرمانشاه به مناطق سیل‌زده اعزام شدند
رئیس بسیج طلاب و روحانیون کرمانشاه از اعزام ۱۲۰ نفر از طلاب و روحانیون استان کرمانشاه به مناطق سیل‌زده خبر داد.

حجتالاسلام صفارزاده در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهاظهار داشت: با توجه به فراخوانهای متعددی برای انجام خدمات عمرانی و رفاهی در استانهای سیلزده اعلام شده ۱۲۰ نفر از طلاب و روحانیون کرمانشاه در قالب تعدادی گروه جهادی به مناطق پلدختر به منظور پاکسازی و لایروبی منازل و معابر اعزام شدند.

وی با اشاره به فعالیتهای امدادرسانی و پخت غذا توسط این طلاب در مناطق سیل زده عنوان کرد: روزانه ۵۰۰۰ پرس غذای گرم بین مردم سیلزده لرستان توزیع می شود.

صفارزاده رسالت طلاب در کلام رهبر معظم انقلاب را هدایت دینی، هدایت سیاسی و خدمات اجتماعی برشمرد و گفت: امروز می بینیم روحانیت در کنار دیگر نیروهای امدادی همچون ارتش، سپاه، هلال احمر نقش بیبدیلی را در استان های گلستان، لرستان و خوزستان ایفا کرده است.

وی از حضور ۱۰ تیم از مشاورین مجرّب در خصوص آسیبهای اجتماعی و مبلغین کودک و نوجوان در مناطق سیلزده استان لرستان خبر داد و افزود: با توجه به وقوع سیل اخیر در استان لرستان و وارد آمدن خسارات مالی و به تبع افسردگی های روحی و نیاز خانوادهها به مشاوره این اقدام مناسب از سوی حوزههای علمیه استان انجام شده است.

خبر جدید  کرمانشاه| صدور کارت بهداشت در دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌شود

رئیس بسیج طلاب و روحانیون کرمانشاه بیان کرد: خدمات ارائه شده توسط تیم مشاوره متخصص اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و استان، در قالب مشاورههای روان درمانی، مباحث خانواده است.

وی با بیان اینکه دو تیم متخصص از اساتید برجسته حوزه علمیه کرمانشاه که در زمینه کودک و نوجوان دوره های لازم را گذرانده و فعالیت دارند به مناطق سیل زده اعزام خواهند شد افزود: گروه جهادی لبیک یا مهدی(عج) از مدرسه علمیه امام خمینی(ره) هرسین، در کنار سایر امدادرسانان مشغول به خدمترسانی و انجام فعالیتهای عمرانی هستند.

خبر جدید  کرمانشاه| ۳۳ درصد شهر جوانرود بافت ناکارآمد است

صفارزاده با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون کرمانشاه جهت آرامش روانی و دادن امید به ادامه زندگی در بین سیلزدگان، تا برقراری وضعیت عادی، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد عنوان کرد: گروهی از طلاب و روحانیون جهادی مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) شهرستان صحنه هم به مناطق سیلزده استان لرستان اعزام شدند.

خبر جدید  ۲ پهنه معدنی در استان کرمانشاه آزاد شد

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه