19:29:45 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
۱۵۷ میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل در استان کرمانشاه اختصاص یافت
۱۵۷ میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل در استان کرمانشاه اختصاص یافت
مدیرکل مدیریت بحران مدیریت استانداری کرمانشاه گفت: ۱۵۷ میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت ناشی از سیل در استان کرمانشاه اختصاص یافت.

جلیل بالایی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهاظهار داشت: پیرو تصمیم دولت و براساس ابلاغ سازمان برنامه و بودجه و رئیس کل بانک مرکزی ۱۵۷ میلیارد کمک بلاعوض و تسهیلات به استان کرمانشاه ابلاغ شده است.

مدیرکل مدیریت بحران مدیریت استانداری کرمانشاه افزود: این مبلغ شامل ۴۵ میلیارد تومان کمک بلاعوض به بخش کشاورزی، ۸۲ میلیارد تومان تسهیلات بخش کشاورزی و ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات بخش مسکن خواهد بود.

خبر جدید  جلیلی: باید امید صادق را به جامعه تزریق کرد

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات قرضالحسنه و چهار درصد با مهلت باز پرداخت برای واحدهای تخریبی ۱۵ ساله و تعمیری ۷ ساله و معیشتی سه ساله و در قبال اخذ سفته بهصورت زنجیرهای است که چک برگشتی و بدهی معوق مانع پرداخت نیست.

بالایی با اشاره به اینکه اعتبار در بخش زیرساختها هنوز در دولت تصمیمگیری نشده است، بیان کرد: بیشترین خسارتها در بخش زیرساختها بوده که هنوز از طرف دولت بودجهای برای آن تعلق نگرفته است.

خبر جدید  مراکز درمانی و ادارات کرمانشاه برای تردد جانبازان مناسب نیست

مدیرکل مدیریت بحران مدیریت استانداری کرمانشاه افزود: در بخش زیرساختها اقدامات فوری برای رفع مشکل از منابع داخلی خود وزارتخانهها انجام شده اما تاکنوناعتباری برای آن به استانهای سیلزده ابلاغ نشده است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: ۱۵۷ میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل در استان کرمانشاه اختصاص یافت

خبر جدید  کرمانشاه| یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد وارد فاز اجرایی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه