11:10:52 - پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019
۱۷۶ میلیارد تومان برای اشتغال پایدار در کرمانشاه ابلاغ شد
۱۷۶ میلیارد تومان برای اشتغال پایدار در کرمانشاه ابلاغ شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۱۷۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار برای اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری کرمانشاه از محل صندوق توسعه ملی در ۹ ماه گذشته ابلاغ است.

حسن عزیزی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه ۳۵۲ میلیارد تومان اعتبارات برای استان کرمانشاه تخصیص یافته است، اظهار داشت: ۱۷۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار برای اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری کرمانشاه از محل صندوق توسعه ملی در ۹ ماه گذشته ابلاغ شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه تعداد طرحهای ارسال شده به کارتابل بانکهای عامل ۳۶۸۵ طرح به مبلغ ۸۹۸ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان بوده است، بیان کرد: تعداد طرحهای انعقاد قرارداد شده توسط بانکهای عامل ۲۴۰۸ طرح به مبلغ ۲۳۹ میلیارد و ۸۷۷ میلیون تومان است.

وی تعداد طرحهایی که موفق به دریافت تسهیلات شدهاند را ۲۳۳۵ طرح به مبلغ ۲۳۷ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان بیان کردو گفت: از مبلغ سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۰درصد این اعتبارات به مبلغ ۲۳۷ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان با پیش بینی ۴۶۰۰ فرصت شغلی توسط بانکهای عامل جذب شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بیان کرد: یکی از محوریترین سیاستهای دولت، مقوله اشتغال است که در سالهای اخیر مورد تاکید ویژه مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی بوده است که در همین راستا برنامههای زیادی در حوزه اشتغال و سرمایهگذاری به مرحله اجرا در آمده است.

خبر جدید  مراسم شادپیمایی عروسک‌ها امروز در کرمانشاه برگزار می‌شود

عزیزی افزود: یکی از وظایف ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استانها نظارت بر اجرای برنامه ها و سیاستهای اشتغال و سرمایه گذاری است که معاونت اشتغال در ادارات کل در حوزههای مختلف شامل دبیرخانه کارگروه اشتغال، خدمات اشتغال و کاریابیها، کارآفرینی و اشتغال اتباع خارجی این وظیفه مهم را دنبال کردهاند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه