11:10:52 - پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019
۱۷۶ میلیارد تومان برای اشتغال پایدار در کرمانشاه ابلاغ شد
۱۷۶ میلیارد تومان برای اشتغال پایدار در کرمانشاه ابلاغ شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۱۷۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار برای اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری کرمانشاه از محل صندوق توسعه ملی در ۹ ماه گذشته ابلاغ است.

حسن عزیزی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه ۳۵۲ میلیارد تومان اعتبارات برای استان کرمانشاه تخصیص یافته است، اظهار داشت: ۱۷۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار برای اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری کرمانشاه از محل صندوق توسعه ملی در ۹ ماه گذشته ابلاغ شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه تعداد طرحهای ارسال شده به کارتابل بانکهای عامل ۳۶۸۵ طرح به مبلغ ۸۹۸ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان بوده است، بیان کرد: تعداد طرحهای انعقاد قرارداد شده توسط بانکهای عامل ۲۴۰۸ طرح به مبلغ ۲۳۹ میلیارد و ۸۷۷ میلیون تومان است.

خبر جدید  جریمه ۴۰هزار تومانی خودروهای تولیدکننده آلودگی صوتی بازدارنده نیست

وی تعداد طرحهایی که موفق به دریافت تسهیلات شدهاند را ۲۳۳۵ طرح به مبلغ ۲۳۷ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان بیان کردو گفت: از مبلغ سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۰درصد این اعتبارات به مبلغ ۲۳۷ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان با پیش بینی ۴۶۰۰ فرصت شغلی توسط بانکهای عامل جذب شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بیان کرد: یکی از محوریترین سیاستهای دولت، مقوله اشتغال است که در سالهای اخیر مورد تاکید ویژه مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی بوده است که در همین راستا برنامههای زیادی در حوزه اشتغال و سرمایهگذاری به مرحله اجرا در آمده است.

خبر جدید  محکومیت متهم پرونده گلیم و گبه به ۳۰ سال حبس؛ پرداخت ۷۳میلیارد تومان از طلب مال‌باختگان

عزیزی افزود: یکی از وظایف ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استانها نظارت بر اجرای برنامه ها و سیاستهای اشتغال و سرمایه گذاری است که معاونت اشتغال در ادارات کل در حوزههای مختلف شامل دبیرخانه کارگروه اشتغال، خدمات اشتغال و کاریابیها، کارآفرینی و اشتغال اتباع خارجی این وظیفه مهم را دنبال کردهاند.

خبر جدید  ششمین جشنواره فیلم فجر کرمانشاه با اکران ۱۴ فیلم برگزار می‌شود

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه