19:38:05 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
۲۸۴۹ میلیارد تومان برای مرحله دوم بازسازی مناطق زلزله اختصاص یافت
۲۸۴۹ میلیارد تومان برای مرحله دوم بازسازی مناطق زلزله اختصاص یافت
به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز چهارشنبه و همزمان با دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه و جمعی دیگر از مسئولان، آیین بازگشایی قطعه اول قطار شهری کرمانشاه انجام شد. بازوند استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح این پروژه گفت: در شهر کرمانشاه با چالش ها و مشکلات فراوانی روبرو هستیم و شهر

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز چهارشنبه و همزمان با دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه و جمعی دیگر از مسئولان، آیین بازگشایی قطعه اول قطار شهری کرمانشاه انجام شد.

بازوند استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح این پروژه گفت: در شهر کرمانشاه با چالش ها و مشکلات فراوانی روبرو هستیم و شهر کرمانشاه به‌تنهائی به اندازه یک استان کار دارد و بعد باید این مطالبات را به گوش تهران نشین هاهم برسانیم.

بازوند افزود: در آسیب شناسی های انجام شده به این جمع بندی رسیدیم که در استان کرمانشاه گرفتار فقر مطالبه گری بودیم و نتوانستیم مطالبه جدی خود را به مدیران ملی برسانیم.

خبر جدید  سر پل‌ ذهاب؛ روزگار «زنان»

وی گفت: باید مدیران ملی را روی این مسائل حساس کنیم که این مهم نیز در دستور کار ما قرار دارد، ده روز پیش تقریبا دکتر نوبخت به استان کرمانشاه سفر کرد و حساسیت پروژه را بیان کردیم.

بازوند بیان کرد: در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه، در بالگرد مفصل در رابطه شهر کرمانشاه با رئیس جمهور صحبت کردم، در خصوص مشکلات رودخانه قره سو و تله کابین هم صحبت کردم و توانستیم تقریبا حساسیت را ایجاد کنیم. همان طوری که در زلزله توانستیم حساسیت لازم را ایجاد کنیم.

خبر جدید  مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه با کمبود روانپزشک روبه‌رو است

استاندار کرمانشاه گفت: جا دارد از همه نمایندگان استان و شهرستان کرمانشاه که زحمت می‌کشند.

وی گفت: من پیش نویس مصوبه را خدمت دکتر نوبخت دادم برای اینکه فکر نمی کردم مرحله دوم زلزله این پیش نویس را با همین شکل مصوب کنند و امروز که روی میز من رسید دیدم که ۲۸۴۹ میلیارد تومان را مصوب کرده بودند و این نبود جز اینکه ما توانستیم در موضوع زلزله و مطالبه، حساسیتی را در مدیران ملی به وجود بیاوریم.

بازوند اظهار داشت: قطعاً در کرمانشاه پروژه هایی مورد نیاز است که در اقتصاد خانوارها نقش داشته باشد و بتوانند هم در کالبد شهر اثر بگذارد و هم در روح و روان شهر اثر داشته باشد، پروژه قطار شهری تنها متعلق به شهرداری نیست و باید به طور ویژه در دستور کار قرار بگیرد، همه مدیرانی که به نوعی درگیر این پروژه پروژه هستند باید شهرداری را کمک کنند.

خبر جدید  برگزاری یادواره شهدای دولت در کرمانشاه

وی بیان کرد: قطارشهری یک پروژه ملی است، ملی از این حیث که همه مدیران استان اگر ضرورت پیدا کنند باید به شهرداری کمک کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه