19:01:22 - دوشنبه 5 فوریه 2018
۲۹۰ مرکز بهداشتی در استان کرمانشاه به شبکه ملی سلامت متصل هستند
۲۹۰ مرکز بهداشتی در استان کرمانشاه به شبکه ملی سلامت متصل هستند
به گزارش خبرگزاری مهر، سرکو یعقوبی با بیان اینکه هیچ سازمانی در قطب غرب کشور به اندازه دانشگاه علوم پزشکی گسترده نیست، گفت: وجود مراکز متعددی در نقاط مختلف بر سختی کار افزوده است. وی با اشاره به راه اندازی میز آنلاین خدمت گفت: با این اقدام مردم بدون حضور فیزیکی تنها با نوشتن نامه

به گزارش خبرگزاری مهر، سرکو یعقوبی با بیان اینکه هیچ سازمانی در قطب غرب کشور به اندازه دانشگاه علوم پزشکی گسترده نیست، گفت: وجود مراکز متعددی در نقاط مختلف بر سختی کار افزوده است.

وی با اشاره به راه اندازی میز آنلاین خدمت گفت: با این اقدام مردم بدون حضور فیزیکی تنها با نوشتن نامه پیگیر موضوع شده و جواب می گیرند.

خبر جدید  لزوم تلاش بیشتر سازمان نظام مهندسی برای بازسازی منازل آسیب دیده در زلزله

یعقوبی در ادامه به سیستم نوبت دهی آزمایشگاه مرکزی به صورت اینترنتی نیز اشاره کرد.

وی با بیان اینکه مدتی است سیستم پاسخ دهی در پاوه و روانسر فعال شده و در این مدت قطعی نداشته ایم، گفت: انتقادهای مردم به نوبت ها به دلیل شفافیت نوبت دهی بوده یعنی نوبت روزانه با کد رهگیری و کارت ملی و بر اساس ظرفیت داده می شود.

خبر جدید  نیرنگ و بد عهدی آمریکا هفتاد ساله است به آنها اعتماد نکنید

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فعال شدن سیستم نوبت دهی اینترنتی برای ۶ مرکز دیگر تا پایان سال نیز خبر داد.

وی در پایان گفت: ۲۹۰ مرکز از ۹۷۰ مرا کز تابعه موجود در استان نیز که شامل مراکز بهداشتی، خانه بهداشت ها و پایگاه های سلامت است به شبکه شمس ( شبکه ملی سلامت) وصل هستند و مابقی نیز طی ۴ ماه آینده وصل خواهند شد.

خبر جدید  برگزاری نمایشگاه کتاب در سپاه گیلانغرب

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه