خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/05 19:01
شناسه خبر : 1010

۲۹۰ مرکز بهداشتی در استان کرمانشاه به شبکه ملی سلامت متصل هستند

به گزارش خبرگزاری مهر، سرکو یعقوبی با بیان اینکه هیچ سازمانی در قطب غرب کشور به اندازه دانشگاه علوم پزشکی گسترده نیست، گفت: وجود مراکز متعددی در نقاط مختلف بر سختی کار افزوده است. وی با اشاره به راه اندازی میز آنلاین خدمت گفت: با این اقدام مردم بدون حضور فیزیکی تنها با نوشتن نامه ...

به گزارش خبرگزاری مهر، سرکو یعقوبی با بیان اینکه هیچ سازمانی در قطب غرب کشور به اندازه دانشگاه علوم پزشکی گسترده نیست، گفت: وجود مراکز متعددی در نقاط مختلف بر سختی کار افزوده است.

وی با اشاره به راه اندازی میز آنلاین خدمت گفت: با این اقدام مردم بدون حضور فیزیکی تنها با نوشتن نامه پیگیر موضوع شده و جواب می گیرند.

خبر جدید  گشایش نمایشگاه دستاورد‌های دانشگاه علمی و کاربردی کرمانشاه

یعقوبی در ادامه به سیستم نوبت دهی آزمایشگاه مرکزی به صورت اینترنتی نیز اشاره کرد.

وی با بیان اینکه مدتی است سیستم پاسخ دهی در پاوه و روانسر فعال شده و در این مدت قطعی نداشته ایم، گفت: انتقادهای مردم به نوبت ها به دلیل شفافیت نوبت دهی بوده یعنی نوبت روزانه با کد رهگیری و کارت ملی و بر اساس ظرفیت داده می شود.

خبر جدید  بهره‌مندی 1700 نفر از محافل انس با قرآن گیلان‌غرب

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فعال شدن سیستم نوبت دهی اینترنتی برای ۶ مرکز دیگر تا پایان سال نیز خبر داد.

وی در پایان گفت: ۲۹۰ مرکز از ۹۷۰ مرا کز تابعه موجود در استان نیز که شامل مراکز بهداشتی، خانه بهداشت ها و پایگاه های سلامت است به شبکه شمس ( شبکه ملی سلامت) وصل هستند و مابقی نیز طی ۴ ماه آینده وصل خواهند شد.

خبر جدید  دهمین جشنواره ملی تئاتر «مرصاد» به کار خود خاتمه داد

0/5 (0 نقد و بررسی)