1:47:15 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
۳۰ دی‌ماه؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان
۳۰ دی‌ماه؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان
گروه فعالیت‌های قرآنی‌ ـ ۳۰ دی‌ماه آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان خواهد بود و این دروه از مسابقات در دو رده سنی ۷ تا ۱۶ سال و ۱۶ تا ۳۰ سال برگزار می‌شود.

30 دی؛ آخرین مهلت ثبتنام در سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، ۳۰ دیماه آخرین مهلت ثبتنام در سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان است و علاقهمندان در دو بخش بانوان و آقایان میتوانند برای ثبتنام به سایت www.modhammatan.com مراجعه کنند.
این مسابقات در دو رده سنی ۷ تا ۱۶ سال و ۱۶ تا ۳۰ سال برگزار میشود. رده سنی ۱۶ تا ۳۰ سال در دو رشته «قرائت تحقیق» و «حفظ کل» ویژه بانوان و آقایان برگزار خواهد شد همچنین این مسابقات در رده سنی ۷ تا ۱۶ سال در رشتههای قرائت ترتیل، حفظ جزء ۳۰، نقاشی آیات، قرائت تقلیدی، اذان و قرائت نماز برگزار میشود.
رشته قرائت تقلیدی ویژه پسران رده سنی ۷ تا ۱۶ سال از فرازهای تلاوت سه استاد برجسته قرآن استاد مصطفی اسماعیل، استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد و استاد محمدصدیق المنشاوی خواهد بود که باید یک فراز انتخاب و به صورت تصویری ضبط و به دبیرخانه کانونهای مساجد کرمانشاه ارسال شود.
برای رشتههای اذان باید فایل تصویری اجرای اذان شرکتکننده به دبیرخانه استان ارسال شود. رشته قرائت نماز در مراحل کانونی و استانی برگزار میشود.
رشته نقاشی آیات نیز آثار نقاشی به صورت فردی و در موضوعات تلاوت قرآن، نماز و احترام به والدین برگزار میشود و هر فرد شرکتکننده میتواند ۲ اثر به دبیرخانه استان ارسال کند.
انتهای پیام


منبع :: http://kermanshah.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مرحله شهرستانی مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان برگزار شد
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه