3:28:00 - یکشنبه 28 آوریل 2019
۳۰ سال حبس براي متهم پرونده گليم و گبه
۳۰ سال حبس براي متهم پرونده گليم و گبه
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید براینکه دفاع مقدس همچنان در کرمانشاه ادامه دارد اظهار کرد: استان در حوزه ها و مناطق مختلف در حال دفاع قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مر کز کرمانشاه محمدرضا عدالتخواه در جمع خبرنگاران درباره اجرای حکم متهم گفت: محمدرضا مشیری متهم پرداخت ۷۳ میلیارد تومان به مالباختگان بدهی پرونده گلیم و گبهپرونده گلیم و گبه به ۳۰ سال حبس محکوم شد ه و هم اکنون در زندان اوین در حال تحمل کیفر است.
وی افزود: خسارت شکات و مالباختگان در این پرونده ۱۴۵ میلیارد تومان است که تا کنون نزدیک به ۷۳ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
رئیس کل دادگستری کرمانشاه ادامه داد: کسانی که در این پرونده تا ۱۰ میلیون تومان طلب داشتند، به طور کامل تسویه شدند و ۳۹ درصد از طلبکاران بالای ۱۰ میلیون تومان نیز، مطالباتشان را دریافت کردند.
عدالتخواه با بیان اینکه مطالبات باقی مانده مالباختگان از محل اموال توقیف شده پرداخت میشود، افزود: احتمال دارد اموال توقیف شده از متهم حدود ۲۰ میلیارد تومان کمتر از میزان مطالبات مردم باشد، اما با تغییر وضعیت قیمتها و کارشناسیهای جدید این کمبود جبران میشود.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  انعقاد تفاهم نامه همکاری بهزیستی استان و کتابخانه‌های عمومی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه