۱۱:۲۹:۴۷ - چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
۳۷ واحد صنعتی زلزله‌زده به چرخه تولید بازگشتند
۳۷ واحد صنعتی زلزله‌زده به چرخه تولید بازگشتند
کرمانشاه_مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از بازگشت ۳۷ واحد صنعتی در مناطق‌ زلزله‌زده به چرخه تولید خبر داد.

بیژن کردستانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره خدمات ارائه شده به زلزله‌زدگان اظهار داشت: ۹۵ درصد آواربرداری ها در مناطق زلزله زده توسط شرکت شهرک‌های صنعتی انجام شده است و به هریک از واحدهای صنعتی یک کانکس به ارزش حدود هشت میلیون تومان داده شد.

وی افزود: به منظورساماندهی واحدهای صنعتی ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شده است و افزون بر این، ۳۷ واحد از واحدهای صنعتی آسیب دیده به چرخه تولید بازگشتند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه بیان کرد: به منظور پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی از سوی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک ۲۴ ضمانت‌نامه با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی صادر شد و چهار مشاور برای بررسی طرح های توجیهی و تکمیل مستندات لازم جهت سهولت در پرداخت وام به کارگیری شد.

وی با تاکید براینکه واحدهای صنعتی توانستند با بهره گیری از تسهیلات به چرخه تولید بازگردند، گفت: مدیریت استاندار کرمانشاه سبب کمک مضاعف به واحدهای صنعتی آسیب دیده شد.

کردستانی تصریح کرد: بازسازی زیرساخت‌های شهرک صنعتی مناطق زلزله‌زده از ابتدا نیز در دستور کار قرار گرفت و خدمات خوبی به واحدهای صنعتی ارائه شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه، از ادامه تکمیل بازسازی زیرساخت های آسیب دیده در مناطق زلزله‌زده خبر داد.

کد خبر ۴۵۱۴۵۰۸


منبع :: https://www.mehrnews.com
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه