15:14:13 - شنبه 21 جولای 2018
۴۴ مدرسه ثلاث‌باباجانی مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد
۴۴ مدرسه ثلاث‌باباجانی مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد
فرماندار ثلاث‌باباجانی گفت: ۴۴ مدرسه در ثلاث‌باباجانی در حال ساخت است که در مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد. شعار سال: فرماندار ثلاث‌باباجانی گفت: ۴۴ مدرسه در ثلاث‌باباجانی در حال ساخت است که در مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد. صادق خدادادی اظهار داشت: ۴۴ مدرسه در مقاطع ابتدایی و راهنمایی با کیفیت و معماری

فرماندار ثلاث‌باباجانی گفت: ۴۴ مدرسه در ثلاث‌باباجانی در حال ساخت است که در مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

شعار سال: فرماندار ثلاث‌باباجانی گفت: ۴۴ مدرسه در ثلاث‌باباجانی در حال ساخت است که در مهر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

صادق خدادادی اظهار داشت: ۴۴ مدرسه در مقاطع ابتدایی و راهنمایی با کیفیت و معماری و مشخصات فنی و به روز در حال ساخت است و در زمینه فضاهای آموزشی در مهر ماه امسال در این شهرستان مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه اکنون بسیاری از مدارس در شهرستان به بهره‌برداری رسیده است و عنوان کرد: تعدادی از استان‌ها از جمله هرمزگان و ایلام برای ساخت مدارس در ثلاث‌باباجانی به عنوان استان معین انتخاب شده‌اند و در حال فعالیت هستند.

خبر جدید  ۴ کشته بر اثر انفجار کپسول ال. پی. جی سواری پراید در اسلام آبادغرب

فرماندار ثلاث‌باباجانی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه این زلزله باید به فرصت تبدیل شود گفت: کمتر از ۴۴ مورد مدرسه در زلزله دچار آسیب شد اما به دلیل استقبال خیران مدارسی که فرسوده بودند نیز در دستور نوسازی قرار گرفتند.

خدادادی با اشاره به اینکه در بازسازی واحدهای زلزله‌زده دو ستاد معین استان کردستان و کرمانشاه در ثلاث‌باباجانی مستقر شده‌اند افزود: با وجود اینکه این شهرستان طبیعت ناهمگون و خشنی دارد و صعب‌العبور است بازسازی واحدها پیشرفت قابل توجهی داشته است.

خبر جدید  کرامت کارگران در هفته کار و کارگر

وی با بیان اینکه این شهرستان نسبت به برنامه زمانبندی رشد قابل توجهی داشته است اظهار کرد: در بخشی از منطقه که از نظر راه دسترسی بسیار صعب‌العبور بوده است مشکلاتی به دلیل عدم رغبت پیمانکاران بخش خصوصی وجود داشت که با تدابیر اندیشیده شده و تخصیص ماسه رایگان برای هر کدام از واحدها مشکل رفع شد.

خبر جدید  رشد ۹۳ درصدی صادرات ظروف ملامین از گمرکات استان کرمانشاه

خدادادی درباره کشتارگاه تازه‌آباد گفت: با توجه به اینکه کشتارگاه شهرداری تازه‌آباد در زلزله تخریب شد و وجود کشتارگاه از خواسته‌های عمومی این منطقه است بنابراین از محل اعتبارات زلزله بیش از پنج میلیارد تومان به منظور بازسازی زیرساخت‌های شهرداری تازه‌آباد تخصیص یافت که امید داریم عملیات ساخت این کشتارگاه به زودی آغاز شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ، کدخبر: ۱۷۸۱۵۵۸ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه