19:44:29 - پنج‌شنبه 30 مه 2019
۴۵ هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد کرمانشاه قرار گرفته‌اند
۴۵ هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد کرمانشاه قرار گرفته‌اند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با بیان اینکه با بیان اینکه جمعیت قابل توجهی از جامعه مددجویی استان را بانوان تشکیل می‏‌دهد گفت: ۴۵ هزار زن سرپرست خانوار در کرمانشاه تحت پوشش کمیته امداد هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، حسین خدرویسی با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه افراد رسانه در حوزه امدادگری، مددکار محسوب می‏شوند، اظهار داشت: خبرگزاری تسنیم همیشه در خدمت نظام جمهوری اسلامی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با بیان اینکه خبرگزاری تسنیم انعکاس دهنده مشکلاتمردم بوده است بیانکرد: کمیته امداد تنهاسازمانی است که در میان تمام تشکیلات گسترده و اداری به نام امام خمینی(ره) بوده و تحت نظر مقام معظم رهبری فعالیت می‏کند.

خبر جدید  سیلاب بیش از ۳۰ درصد بخش کشاورزی سنقروکلیایی را نابود کرد

خدرویسیافزود: نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) به دلیل ارتباط با بخش بسیاری از جامعه و ملاقاتهای عمومی و روزانه با مشغله بسیاری روبرو است و مشکلات استان کرمانشاه همچون رتبه نخست بیکاری این منطقه در کشور و مشکلاتاقتصادی بر این فشار کاری تأثیر گذاشته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با اشاره به پوشش ۴۵هزار زن سرپرست خانواده توسط کمیته امداد گفت:بانوان تحت حمایت این نهاد با دریافت تسهیلات اشتغالزایی در زمینه‏های مختلف، میتوانند در بهبود وضعیت اقتصادی خانواده خود مؤثر باشند.

خبر جدید  بهار ۹۸| گشت‌های نوروزی تعزیرات بازار کرمانشاه را رصد می‌کنند

مشروح گفتوگو با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان کرمانشاه بهزودی منتشر میشود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: ۴۵ هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد کرمانشاه قرار گرفته‌اند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه