11:33:30 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
۴ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی امضا شد
۴ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی امضا شد
کرمانشاه_رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از امضا ۴ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، خسرو شهبازی اظهار داشت: در حاشیه برگزاری همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توانمندی‌های استان کرمانشاه چهار تفاهم نامه بزرگ و مهم سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی به مبلغ ۹۸۳ میلیارد تومانبا اشتغالزایی ۱۰ هزار نفر امضا شد.

وی افزود: این همایش با هدف معرفی هرچه بیشتر فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان کرمانشاه، تمام اطلاعات جمع آوری شده را به صورت کتابچه در اختیار سرمایه گذاران قرار دادیم.

خبر جدید  موردی از زمین‌خواری در کرمانشاه مشاهده نشده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بیان کرد: در این همایش تلاش کردیم پتانسیل های بخش کشاورزی را به سرمایه گذاران معرفی کنیم که نمایش این توانایی ها قطعا در رونق سرمایه گذاری در استان و اشتغال موثر خواهد شد.

وی با اشاره به جزییات این چهار تفاهم نامه گفت: اولین تفاهم نامه در حوزه صنعت گیاهان دارویی و فرآوری گیاه شیرین بیان با سرمایه گذاری ۲۰۰میلیارد تومان است که در شهرستان اسلام آبادغرب اجرا می شود.

خبر جدید  سارقان اماکن خصوصی در دام پلیس کرمانشاه

شهبازی افزود: دومین تفاهم نامه مربوط به سرمایه گذاری در کشت و صنعت شهرستان قصرشیرین است که با سرمایه گذاری ۳۶۵ میلیارد تومانی اشتغال مناسبی را در منطقه ایجاد می‌کند.

وی تصریح کرد: سرمایه گذاری در حوزه گاو نژاد هلشتاین در فاز دوم گاوداری ماهیدشت در فاز دوم با اعتبار ۳۶۸میلیارد تومان سومین تفاهم نامه است.

خبر جدید  اختصاص ۷۵ درصد از اراضی کشاورزی استان کرمانشاه به کشت دیم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بیان کرد: سرمایه گذاری چهارم در بخش کشاورزی را در خصوص وارد کردن پنج نژاد دام برتر دنیا به استان و پرورش آنها با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۱۵۰ نفر است.

کد خبر ۴۵۰۸۲۳۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه