19:38:19 - شنبه 1 ژوئن 2019
۵۰۰۰ تن شکر برای جبران کمبود بازار در کرمانشاه توزیع می‌شود
۵۰۰۰ تن شکر برای جبران کمبود بازار در کرمانشاه توزیع می‌شود
سرپرست مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: ۵۰۰۰ تن شکر با نرخ مصوب تنظیم بازار برای رفع کمبود در بازار کرمانشاه توزیع می‌شود.

محمد قاضی هرسینی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: ۵۰۰۰ تن سهمیه شکر به استان کرمانشاه اختصاص یافته که توزیع آن با نرخ مصوب با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه خواروبارفروشان به زودی در شهر کرمانشاه آغاز میشود.

وی با بیان اینکه توزیع شکر به صورت اعمال مدیریت شبکه مویرگی در استان خواهد بود عنوان کرد: در این طرح ۲۰۰۰ فروشگاه دارای جواز کسب در شهرستان کرمانشاه متولی توزیع شکر هستند.

خبر جدید  کرمانشاه| سگ‌گردانی پدیده‌ای که حقوق حیوانات را نقض می‌کند

قاضیهرسینی گفت: از بهمن ماه سال گذشته تاکنون بیش از ۱۰ هزار تن شکر در قالب سهمیههای صنف، صنعت و خانوار در استان کرمانشاه توزیع شده که بخش اخیر آن ۵۰۰۰ تن سهمیه جدید شکری است که به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

سرپرست مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: با اجرای این طرح و ورود متوالی شکر به بازار و همکاری مردم و اصناف در عمل مشکلی تحت عنوان کمبود شکر با قیمتهای بالاتر از نرخ مصوب نباید وجود داشته باشد.

خبر جدید  میزبانی آستان امامزادگان کرمانشاه از طرح نشاط معنوی آغاز شد

وی با بیان اینکه نهادههای مورد نیاز به طور کامل تأمین شده است گفت: جوجهریزی واحدهای مرغداری براساس برنامه و در برخی از موارد بیشتر از برنامه انجام میشود و برنامههایی برای مازاد تولید وجود دارد.

انتهای پیام/ن


منبع :: ۵۰۰۰ تن شکر برای جبران کمبود بازار در کرمانشاه توزیع می‌شود

خبر جدید  کمک هزینه خرید کالا به ۵۴۴۳ زلزله‌زده استان کرمانشاه پرداخت می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه