11:29:44 - دوشنبه 30 جولای 2018
۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به زلزله‌زدگان کرمانشاه پرداخت می‌شود
۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به زلزله‌زدگان کرمانشاه پرداخت می‌شود
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های اشتغال روستایی به مناطق زلزله‌زده تخصیص یافته است. شعار سال: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های اشتغال روستایی به مناطق زلزله‌زده تخصیص یافته است. خسرو شهبازی با اشاره به اینکه بر‌اساس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های اشتغال روستایی به مناطق زلزله‌زده تخصیص یافته است.

شعار سال: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های اشتغال روستایی به مناطق زلزله‌زده تخصیص یافته است.

خسرو شهبازی با اشاره به اینکه بر‌اساس مصوبه هیئت وزیران ۲۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغالزایی روستایی و عشایری در مناطق زلزله‌زده مصوب شده است اظهار داشت: تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی اختصاص یافته است.

خبر جدید  حادثه بامداد یک‌شنبه ثلاث باباجانی رمزگشایی شد

وی عنوان کرد: تسهیلات صندوق توسعه ملی موضوع قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری جهت کمک به خسارت دیدگان ناشی از زلزله بخش کشاورزی استان کرمانشاه است.

شهبازی با بیان اینکه ۲۲هزار و ۳۷۰ فقره پرونده تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری از محل اعتبارات زلزله تشکیل و تکمیل شده است گفت: مبلغ این تعداد پرونده بیش از ۳۶۳۶ میلیارد ریال بوده که بعد از تکمیل به مدیریت بحران استانداری و بانک‌های عامل ارسال شده است.

خبر جدید  طرح «هر مسجد یک خبرنگار» در کرمانشاه اجرا می‌شود

شهبازی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۲۰۵ فقره از این تسهیلات به زلزله‌زدگان پرداخت شده است افزود: مبلغ این تعداد پرونده بیش از ۱۶۱میلیارد ریال است که به خسارت‌دیدگان پرداخت شده است.

وی بیان کرد: اختصاص تسهیلات اشتغالزا به مردم در مناطق زلزله‌زده استان یکی از راه‌های کمک‌رسانی، بازتوانی افراد و ایجاد اشتغال برای آنها است که بعد از زلزله به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت.

خبر جدید  مادر دو شهید به فرزندان رشیدش پیوست

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: سازمان جهاد کشاورزی استان به طور جدی پیگیر پرونده‌های تسهیلاتی اشتغالزا بوده و تا حصول نتیجه آن را دنبال می‌کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۸۹۲۸۴ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه